K: Liimide kohta

Välimuse ja salongiga seotud teemad
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

K: Liimide kohta

Postitus Postitas Muhulane »

Plaanis siis ustepolstritel aluspapp ära vahetada ning ustel tihendid tahaks ka vahetust. Ja hää oleks teada,milline liim üheks ja teiseks tööks parim oleks? Polstripapp tuleb põrandapapist,kuna seda kodus veel vanast ajast jäänud.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas Urukoer »

mis nähtus on põrandapapp?
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas Muhulane »

Nõukaajast pärit materjal,millega kaeti puitpõrandaid. Pmst sama materjal,millega tehtud mosse uksepolstri kõva osa.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas Urukoer »

nn soome papp ehk siis puitkiudplaat :)
Kasutaja avatar
Lepik
Postitusi: 216
Liitunud: 19 Apr 2014 17:51
Telefon: 5047924
Asukoht: Viljandi

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas Lepik »

Kas see soome papp just kõige parem materjal on. Kipub ju teine niiskuse mõjul volti kiskuma,ehk aitab selle vastu ,kui papp enne üle
värvida ,ei ole katsetanud. Ise oma 401-le tegin ukse sisemised pooled komposiit materjalist ja katsin selle kunstnahaga,liimiks Moment-liim.
Komposiitmatrejal- 2.5 mm paksune ,keskel on plastik ja kahel pool peal õhuke alumiinjumi kiht ,mis valgeks värvitud.Ei idane,ega mädane,
hea lihtne tikksaega lõigata. Uurisin veits asja-materjali kasutavad reklaame tegevad firmad ja sealt saab seda ka osta . hinda ei oska öelda,lähen peale pühi ja uurin asja,mul endal ka järgmise masina jaoks seda tarvis. Seda materjali pidi olema ka erinevaid paksusi.
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas Muhulane »

Niiskus näikse kurja tegevat ainult altpoolt polstrit ja ma prooviks nii,et läikiv pool jääb väljapoole.Tehases pandud see kattealuseks ja krobeline jäänud väljapoole. Ning lõigatud servad teen lakiga üle.
Kuna tänapäeval on igast keemiat tekkinud ja valik liimide suhtes kõvasti laienenud,siis mõtlesin,et kas keegi peale Momendi ka miskit muud proovinud on.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas viirusboy »

Et siis moment ja soome papp? Mul õnneks läbi töö seda lademetes käes. Euroaluse suurused tahvlid.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas Muhulane »

Mul ka seda nõukaajast jäänud. Ning jään Momendi juurde jah. Kui teinekord vaja lahti võtta,siis saab suurema jamata seda teha.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas viirusboy »

Teadupärast on uksepolstril ka mingi õhuke kalts vahel. Kui see sealt ära võtta ja nn õhem parketivaip asemele panna, huvitav, jääks ok tulemus?
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
Muhulane
Postitusi: 686
Liitunud: 04 Aug 2014 17:48
Telefon: 5108714
Asukoht: Muhu saar

Re: K: Liimide kohta

Postitus Postitas Muhulane »

Mul jäi see pehme osa terveks ilusti. Kusjuures lahti võttes avastasin,et liim on ainult seespool servades,kus polstriääre ära keerab ukse poole. Ning see pehmendus on polstri enda küljes päris tummiselt kinni.
Ikkagi inimene.
Mis sest,et muhulane :)
Vasta