kojamehed töötavad päripäeva ?!?!?

Audio, elektrisüsteem
Vasta
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

kojamehed töötavad päripäeva ?!?!?

Postitus Postitas tanello2 »

Terekest,aitasin 2140 sisse kojamehe hoovastiku paigaldada, mis said just uued ostetud,aga nupust välja lülitades jäävad alati ülesse asendisse seisma ehk nagu oleks parempoolse pühkimisega ??? ??? ??? ??? ??? (pärast off asendit panime kojamehed alla äärde aga siis hakkasid kapotti pühkima hoopis)

Leidsin ma mingisuguse väikese klemmi mida saab hoovastu reduktori ratta peal seadistada, aga see kaotab lihtsalt selle automaatse hoovastiku off asendi lihtsalt ära,peab nagu ise nüüd õigel ajal nupu kinni panema,et kojamehed ilusti alla klaasi äärde jääks.....
Lisaks on veel probleeme kiirustega: (nupp on vesiprits funktsiooniga) nupul on 3 käiku(1 siis off),aga kiire käik on sama aeglane aga 5 korda vaiksem kui aeglane käik ja aeglane käik ise teeb palju häält kui töötab... ??? ??? ??? ???
Kas äkki käib mootor valepidi ringi,et off asendi jätab keset klaas ning 2 erinevat kiirust on täpselt samad aga hääled erinevad,on see üldse võimalik niimoodi ?
Volgas kontrollisime lüliti ära,see oli täitsa korras.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: kojamehed töötavad päripäeva ?!?!?

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Mnjah, kui ajami lahti kakkusite siis pole mingi ime. Kunagi oli mul ka sama jama ja viga oli selles vist,et kakkusin lahti ja panin miskit valesti kokku. Õpetada ei oska aga asja saab korda igaljuhul....kui asjad tagasi õieti panna.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: kojamehed töötavad päripäeva ?!?!?

Postitus Postitas Seenior »

Kojameeste lõppasendi muutmiseks keera lahti reduktori võlli otsas oleva hoova kinnitusmutter ja muuda hoova asendit 180kraadi.P.s. mootori pöörlemissuunal pole lõppasendi suhtes mingit tähtsust.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: kojamehed töötavad päripäeva ?!?!?

Postitus Postitas tanello2 »

muidugi,selle me ennem võtsime lahti,et lisada määret sinna, see võibki viga olla,suured :hail
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Vasta