Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Teadaanded moderaatoritelt ja adminnidelt
Suletud
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas wax »

i-need-for-sped kirjutas:
wax kirjutas:Eesti Moskvich Klubi ühendab Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks.
Me oleme siiskli klubi, fännid, mitte aga Moskvichi autotehas. Seepärast on sinu ebaviisakas sõim siin täiesti asjatu ja teed vaid iseennast lolliks. :)
loll oled ise , mina aga normaalselt ütlesin milline peab olla mosse klubi kalender kui sa ei näe seda siis loe minu sõnumit veel , aga okei kirjutan veel kalendris peavad olla moskvich põhimudelit ja izh põhimudelit kõik neid saab lihtsalt siin klubis leida ja kirjutada omanikule - palun tehke paar piltid enda autost kuskilt ilusas kohas ja kõik , mille jaoks aga panna 5 izh 412 ma ei tea
Jah ma saan sinu probleemist aru. Olen jah loll, ja ootasin et kõik oma mossedest pilte saadavad ja saan kõige ilusamad põhimudelid kalendrisse valida. Aga ei saanud kahjuks näed! Ei saadetud.
Kui kellegile veel kalender ei meeldi, saatke tagasi, maksan raha tagasi.
Järgmine aasta teeb pildid ja kalendri salapärane härra i-need-for-sped, siis on kõik rahul!!!
:)
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas ABS »

Ütlen ette ära et siis ei ole mina rahul.Põhimõtte pärast juba et mingi jorss tuleb näppe püsti ajama ja arvab avalikult et TEMA teeb õigesti - no olgem kained :lol
Viimati muutis ABS, 22 Dets 2011 22:01, muudetud 1 kord kokku.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas ABS »

i-need-for-sped kirjutas:Tingimused fotodele:
- fotol peab olema Moskvich marki auto

kirjutame parem siis fotol peab olema talu poiside kolhoznikult tehtud põlu rally jaoks izh moskvich 2140 lowrider ja kapot klepsuga :lol
või 3 sl autod
Minu arvates on kolhooside aeg juba päris tükk aega möödas,praegu on aasta 2011 detsembri kuu,kohe on aasta 2012.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

ABS kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:Tingimused fotodele:
- fotol peab olema Moskvich marki auto

kirjutame parem siis fotol peab olema talu poiside kolhoznikult tehtud põlu rally jaoks izh moskvich 2140 lowrider ja kapot klepsuga :lol
või 3 sl autod
Minu arvates on kolhooside aeg juba päris tükk aega möödas,praegu on aasta 2011 detsembri kuu,kohe on aasta 2012.
oiii vot ärge ütlege et ei saate aru millest mina ütlesin :lol
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Edel »

:D Oligi seda sõda oodata :kill :D See ongi nii, üks tahab ühte ja teine teist. Ka Ytra foorumis on mitu korda kalendriteema üles võetud aga aasta jooksul pole ikka suudetud ära otsustada, mida sinna sisse ikkagi panna :lol
Rahvas, kõige lihtsam: Igaüks teeb ja tellib omale täpselt sellise eksemplari, mis talle rohkem meeldib :) või lepib olemasolevaga.
Viimati muutis Edel, 22 Dets 2011 21:53, muudetud 2 korda kokku.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

mina juba pakkusin et teen aasta jooksul head klubi ja teise mosse fotod ja izh fotod ja tehke siis palun järgmises aastas normaalne kalender kus saab näha mitte aga 5 izh 412 aga üks kuu ja üks mosse või izh mudel
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas ABS »

i-need-for-sped kirjutas:
ABS kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:Tingimused fotodele:
- fotol peab olema Moskvich marki auto

kirjutame parem siis fotol peab olema talu poiside kolhoznikult tehtud põlu rally jaoks izh moskvich 2140 lowrider ja kapot klepsuga :lol
või 3 sl autod
Minu arvates on kolhooside aeg juba päris tükk aega möödas,praegu on aasta 2011 detsembri kuu,kohe on aasta 2012.
oiii vot ärge ütlege et ei saate aru millest mina ütlesin :lol
TÕESTI ma ei saa aru miks te nutma hakkasite kalendri pärast ja see kolhooside ja talupoegade jutt on teie oma kirjutatud.Väike vihje veel kui midagi arusaamatut on - jutust vasakul pool on kirjas kes kirjutanud on...ja selle kolhoosi-jutu vasakul tulbas on teie nimi.
Tasub lihtsalt veidike süveneda ja see asi ei ole tegelikult nii keeruline vaadata.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
mosseman
Postitusi: 94
Liitunud: 04 Veebr 2009 15:50
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas mosseman »

i-need-for-sped kirjutas:mina juba pakkusin et teen aasta jooksul head klubi ja teise mosse fotod ja izh fotod ja tehke siis palun järgmises aastas normaalne kalender kus saab näha mitte aga 5 izh 412 aga üks kuu ja üks mosse või izh mudel

Jään huviga ootama. Lõin juba oma kolhoosniku põlluralli iz 2140 lowrider kleepsu kapoti mosse garaasi seinale su kalendri jaoks naela ka valmis.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas viirusboy »

Kalender ka lõpuks käes. Kerge pettumus küll et enda autot sealt ei leidnud aga muidu on täitsa hea :)
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

mosseman kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:mina juba pakkusin et teen aasta jooksul head klubi ja teise mosse fotod ja izh fotod ja tehke siis palun järgmises aastas normaalne kalender kus saab näha mitte aga 5 izh 412 aga üks kuu ja üks mosse või izh mudel

Jään huviga ootama. Lõin juba oma kolhoosniku põlluralli iz 2140 lowrider kleepsu kapoti mosse garaasi seinale su kalendri jaoks naela ka valmis.
ooo suur tänu sulle et valmistad juba nael uue kalendri jaoks kui sa ei teadnud mailmas pole tehtud izh 2140
Suletud