Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Teadaanded moderaatoritelt ja adminnidelt
Suletud
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

mossejumal kirjutas:
ABS kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:miks kalendris on seitse izh autod , kolm 2140 autod , 1 401 milline ei ole original seisukorras ja ainult 1 huvitav aut o parempoolne 427 , see ei ole mosse kalender see on shit . Estis saab lihtsalt leida 401 407 408 412 427 2140 2141 normalses seisukorras ja teha head fotod kalendri jaoks , aga siin ma njaen ainult Izh autod millised ei ole tqsine Moskvich

Parem tellida Moskva mosse klubi kalender vot seal on tqsiselt huvitav kalender
Väike küsimus tekkis - mis marki autod peavad olema Moskvich Klubi kalendris?Minumeelest on kalender väga ilus ja hea et mingeid ära lakutud klaasi taga seisvaid eksponaate ei ole sinna topitud.Alati on võimalus oma autost teha 12 pilti ja siis kalender ise kokku panna....või siis Moskvast "õige" kalender tellida.
Mitte et mööda nööpe tahaks kellegil ronima hakata aga selline ohkimine käib lihtsalt närvidele.
P.S.Ma ei tea kuidas kellegil aga minul isiklikult ei ole keegi nuga kõri peal hoidmas käinud kui tellimise aeg oli - tellisin täitsa vabatahtlikult.Sain südamelt ära tänan tähelepanu eest.
Olen ABS-iga täiesti nõus.See on ebanormaalne järgmine üks haige vennike tuleb plõksima,siia,et miks nii ja nii on.
i-need-for-sped No krt tee ise oma KALENDER JA KUJUNDA ISE,KUI SEE EI MEELDI.
Mina olen vägagi rahul selle kalendriga.Aga selline asi ajab tõesti närvi mustaks mingi isik hakkab kohe maha tegema ja krt SÕIMAMA.Kui tahate tehke seda mujal.
Teen teen , luban teile ja sinu suu sulgub
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas wax »

i-need-for-sped kirjutas: Estis saab lihtsalt leida 401 407 408 412 427 2140 2141 normalses seisukorras ja teha head fotod kalendri jaoks
Nii. Ja mitu pilti sina tegid ja saatsid, et kalendrisse panna?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas moskiito »

nagu ütsi, meie klubi on liiga vähe aega tegutsenud aktiivselt et valikut suurendada. see on klubi masinate kalender, mitte tänavalt suvalised mossed. Jah seal on tõesti ilusad masinad olemas aga kuna nad klubiga seotud ei ole, ei näe ma mõttet neid ka klubi kalendrisse panna.
kalendril on ka kirjas ilusas eesti keeles "eesti moskvich klubi" mitte "mosse kalender"
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

moskiito kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:
stern100 kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:miks kalendris on seitse izh autod , kolm 2140 autod , 1 401 milline ei ole original seisukorras ja ainult 1 huvitav aut o parempoolne 427 , see ei ole mosse kalender see on shit . Estis saab lihtsalt leida 401 407 408 412 427 2140 2141 normalses seisukorras ja teha head fotod kalendri jaoks , aga siin ma njaen ainult Izh autod millised ei ole tqsine Moskvich

Parem tellida Moskva mosse klubi kalender vot seal on tqsiselt huvitav kalender
On keegi väitnud et siin klubis tohivad olla ainult originaalseisukorras autod? Kui ei meeldi ei pea kalendrit tellima ka :P Alati saad ju oma äranägemise järgi teise teha kui soovi on.
Mina ei ütelnud et klubis peavad olla ainult originaalsed Mossed , ja selle kalendri ma ei tellinud . ütlesin ainult oma vaade et kui kalendrit nimetakse Mosse klubi kalender et seal peavad olla Moskvich autod original seisukorras ja vqib olla paar ilusat izh autod mitte aga 7 izh autod ja ainult 5 mosset millest 2 ainult sobivat kalendri jaoks .

samasugune asi saab teha zhiguli kalendriga et panna seal ainult vaz 2101 ja teised autod on lada
kui sa leiad et klubi kalendril peaks olema rohkem erinevaid mudeleid, siis palun väga, taasta mõni ära ja ongi sees.
Tuletan sulle meelde et klubi on aktiivne alles kolmandat aastat ja neljas alles algab! isegi on meil hästi läinud et on selline kogus heas või idaalses korras mossesid. Mõni klubi tegeleb aastaid ja ikka on mingid mõttetud tuuningud sees, mitte ühtegi originaali.
Vanemate mudelitega oleks asi võibolla täiuslikum kuid praegune kalender tuli isegi väga hea välja. pildid on väga ilusad ja sobivad ilusti kalendrisse.
2013 aastale teen teile normaalsed 401 407 408 412 2140 2141 piltid ilusa autodega ja paneme neid kalendrisse aga praegu kõik kes ütlevad et kalender tuli väga ilus välja valetavad ainult endale see ei ole mosse klubi kalender parem siis nimetada mosse ja izh klubi kalender vot see on teine asi
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

wax kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas: Estis saab lihtsalt leida 401 407 408 412 427 2140 2141 normalses seisukorras ja teha head fotod kalendri jaoks
Nii. Ja mitu pilti sina tegid ja saatsid, et kalendrisse panna?
mull on piltid aga keegi ei palunud ja mina ei teadnud et on vaja saada teile piltid kalendri jaoks ,
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas moskiito »

i-need-for-sped kirjutas:2013 aastale teen teile normaalsed 401 407 408 412 2140 2141 piltid ilusa autodega ja paneme neid kalendrisse aga praegu kõik kes ütlevad et kalender tuli väga ilus välja valetavad ainult endale see ei ole mosse klubi kalender parem siis nimetada mosse ja izh klubi kalender vot see on teine asi
mis keelest sa aru ei saanud mette moista. See on klubi kalender, mitte lihtne mosse kalender. Klubi kalendris on ainult need masinad mis klubisse kuuluvad, mitte lampi tänaval tehtud fotod.
aga pilde võid ikkagi teha, eks seda näha ole mis järgmine aasta saab :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas wax »

Eesti Moskvich Klubi ühendab Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks.

Me oleme siiski klubi ja fännid, mitte aga Moskvichi autotehas. Seepärast on sinu ebaviisakas sõim siin täiesti asjatu ja teed vaid iseennast lolliks. :)


Kalendrisse ilusaid pilte palusin saata kõigil. See teema on siin juba väga kaua üleval olnud. 29.juulist http://mosseklubi.planet.ee/foorum/view ... f=3&t=1953
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

wax kirjutas:Eesti Moskvich Klubi ühendab Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks.
Me oleme siiskli klubi, fännid, mitte aga Moskvichi autotehas. Seepärast on sinu ebaviisakas sõim siin täiesti asjatu ja teed vaid iseennast lolliks. :)
loll oled ise , mina aga normaalselt ütlesin milline peab olla mosse klubi kalender kui sa ei näe seda siis loe minu sõnumit veel , aga okei kirjutan veel kalendris peavad olla moskvich põhimudelit ja izh põhimudelit kõik neid saab lihtsalt siin klubis leida ja kirjutada omanikule - palun tehke paar piltid enda autost kuskilt ilusas kohas ja kõik , mille jaoks aga panna 5 izh 412 ma ei tea
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

Tingimused fotodele:
- fotol peab olema Moskvich marki auto

kirjutame parem siis fotol peab olema talu poiside kolhoznikult tehtud põlu rally jaoks izh moskvich 2140 lowrider ja kapot klepsuga :lol
või 3 sl autod
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas ABS »

Hea ütleja välja kukkunud!!!
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Suletud