9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas wax »

korrigeerisin esimese postituse listi. nüüd peaksid kõik kindla "jah" öelnud kirjas olema.
ja minult palun korralduslikke küsimusi mitte küsida, mina teen sel aastal vaid kleepsud ;)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

vabandan et pole teiega suhelnud ja tegelenud. Siin kus ma nüüd elan tekkisid väga suured probleemid ja sinna läks kogu minu aur sõna otses mõttes.
Hr. Wax organiseerib osalustasu ning ürituse ööbimine ehk siis ööl vastu pühapäeva on minu kulul. Kui keegi soovib ikkagi ise tasuda siis andke teada annan eesti pangakonto andmed. Need kes päev ennem tulevad, peavad paraku ise tasuma kohapeal omanikule.

Rada on valmis mida mööda sõidame ning nagu ütlesin, kuna liigume enamuse ajast kahjuks põhimaanteel, siis meie kolonn laguneb nii ehk naa, selletarvis ma teen eraldi pausi kohad kus kogu punt saab uuesti kokku edukalt.
Kohta-Järve rahvamaja ja sillamäe rahvamaja omanikega on asi klaar, nemad vastu pole sellele kui me nende parklaid kasutame. Narva see vastu pole eriti koostööaldis ning kui ma sinna meile mõnda head kohta ei leia, kuhu saaks autodega parkida, siis peame kahjuks sealt läbi sõitma ja narva linna piiritaga taas ühinema.

Teekond on 98% asfalt, oravatallu läheb ainult pisike kruusatee jupp aga ma arvan et see pole eriti hull probleem.

Lisaküsimusi on siis andke teada, proovin vähemalt nüüdsest vähemalt kord päevas siia sisse sadada.

Vabandan veelkord et ei ole hoolsam olnud seda üritust organiseerides.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
janekee5
Postitusi: 67
Liitunud: 07 Juun 2012 22:13
Telefon: 58453123
Asukoht: LOO

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas janekee5 »

JANEKEE5 KOHAL.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

tegin väheke muudatusi ja täiendusi esimesse postitusse.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

Lisasin pilte teekonnast et rahval oleks parem ülevaade kust ja kuhu minek.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas BergIE »

Kuhu saavad ennast kaugemalt tulijad juba 10-dal sisse seada kust siis 11-da hommikuks Kohtla-Järvele sõita. Vot selle kopisin esimeselt lehelt mis on parandatud! No kurat, kas on ikka parandatud? Mida pekki me 11 august seal hommikul teeme? 10 dal ka juba? Hakkan juba tasapisi mõtlema hoopis teisele üritusele, kahjuks. Siin on vesi vägagi sogane, eelistan puhtamat vett! See on minu aus lähenemine, loen mida näen!
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

BergIE kirjutas:Kuhu saavad ennast kaugemalt tulijad juba 10-dal sisse seada kust siis 11-da hommikuks Kohtla-Järvele sõita. Vot selle kopisin esimeselt lehelt mis on parandatud! No kurat, kas on ikka parandatud? Mida pekki me 11 august seal hommikul teeme? 10 dal ka juba? Hakkan juba tasapisi mõtlema hoopis teisele üritusele, kahjuks. Siin on vesi vägagi sogane, eelistan puhtamat vett! See on minu aus lähenemine, loen mida näen!
sa saad 11 juba kohale tulla ja telgi püsti lüüa, sõit on 12 august.
Hindan sinu ausust kõrgelt ning kui ma küsisin abi siis oli täielik vaikus, kui mul tekkisid isiklikud probleemid ja ära vajusin, siis ainult 2-3 inimest tuntsid huvi et mis toimub, ülejäänud ei tundnud ültse huvi. Seega kui asi on sogane ja vajab selgitust siis kohe küsida ja selgitan asja ja selle eest BergiE tänud sulle probeemsetele kohtadele viidates ja selle vea ma enda arust parandasin ammu juba ära aga topelt ei kärise.
11 on kogunemine neile kes tulevad kaugemalt et ei peaks 12-da varahommikul sõitma hakkama. Mina ise vajun ka juba 11 kohale et asjale veel viimast lihvi anda.

EDIT: kontrollisin, minul näitab et muudetud ja seal seisab ilusti 11-13 august.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas stern100 »

Ehk siis 12 hommikul peab olema stardiplatsil jah? Ja kellaaeg miskell sealt starditakse, et miskell kohal olla võiks?
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas moskiito »

stern100 kirjutas:Ehk siis 12 hommikul peab olema stardiplatsil jah? Ja kellaaeg miskell sealt starditakse, et miskell kohal olla võiks?
Jup 12 hommikul kell 9.00 on plaanis start anda
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: 9-s Mosseklubi Suvine Suursõit 2017

Postitus Postitas wax »

Esimese postituse rohelisse nimekirja tekivad kindlad osalejad, kes on osavõtutasu tasunud. Ärge jätke viimasele minutile :)
moskiito kirjutas:
Suvesõidu osavõtutasu on 15 €. Palun see üle kanda EE432200001104734747 Allan Kuusik.



Maksnud, 100% osalejad:
1. Seenior
2. Partnermosse 1
3. Partnermosse 2

_____________________
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - Iž 27151 - AZLK 2140 '78 - M402 '57
https://www.facebook.com/WaxGarage
Vasta