Iz 412 IE SU/ML, tafi

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
tafi
Postitusi: 278
Liitunud: 13 Okt 2009 19:26

Iz 412 IE SU/ML, tafi

Postitus Postitas tafi »

Tere jälle üle pika aja! :D On mööda läinud aastaid, aga ikkagi leidnud tagasi tee "mosse" juurde. Seekord naljakas juhus, et tegelikult on kunagi see sama mosse mul juba kunagi olnud, ja kasutusel siiani mitmeid aastaid ainult rajal olnud. See sama plaan on minulgi. Muidugi kere vajab kõvasti iluravi ja samuti tehnika.Kiiret otseselt pole, tähtaega taga ei aja, st et progress ei pruugi olla kiire :) Aga hoian teid tegemistega kursis. Sõber Stern aitab mind kindlasti juppidega,selle taha ei tohiks asi toppama jääda :D

Lisan ka mõned pildid.Järjekorras siis milline ta oli minu käes ja milline on ta nüüd,kui tõin.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Kristjan
Tel 55627664
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Iz 412 IE SU/ML, tafi

Postitus Postitas stern100 »

Ootame tulemust ja rallidest osavõttu :beer
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
tafi
Postitusi: 278
Liitunud: 13 Okt 2009 19:26

Re: Iz 412 IE SU/ML, tafi

Postitus Postitas tafi »

Väike progress toimus, mootori peaks tänase seisuga maha saama tõstetud. Tundub,et kapoti alt peab ära ka värvima, see liiga jubedas seisus :S Varsti ka pilte :)
Tel 55627664
Kasutaja avatar
tafi
Postitusi: 278
Liitunud: 13 Okt 2009 19:26

Re: Iz 412 IE SU/ML, tafi

Postitus Postitas tafi »

Auto sai selga natukene viisakama kuue.Ei näinud väga palju vaeva mõlkide ja nurgakestega,rääkimata peenlihvist,kuna läheb endiselt rajale.Natuke parem ikka.

Pilt
Pilt
Tel 55627664
Vasta