2140 DAAZ häälestamine

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
wolfest3in
Postitusi: 8
Liitunud: 18 Nov 2018 19:20
Telefon: 59000417

2140 DAAZ häälestamine

Postitus Postitas wolfest3in »

Kuna siin mehi kogemustega küllalt siis paluks abi kus kes mis moodi ma saaksin karpa häälde ajada?!?
Vabakäigus toimib normaalselt aga kui anda kütet peale tahab nö kinni puua ja kipub ka paukuma (backfire)
Vaikselt tallates saab pöörded ikka üles. Kui tooreklapp peal siis ta nagu võtab pöörde paremini üles aga ikkagi.
Ja kuna ma kirjeldada hästi neid asju ei oska siis kas üldse on asi karpas, ehki pean jagajaga mängima ??
Infoks siis nii et masin seisnud a la 20 aastat.



Note: käisin külavahel esimest proovikat tegemas ja jube kuidas puterdab kui vaikselt gaasi annad on justkui okei aga kui vähe rohkem siis hakkab jubedalt jõnksutama ja tahab kinni kinni minna!
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: 2140 DAAZ häälestamine

Postitus Postitas Seenior »

Antud sümptomid viitavad mõlema sõlme probleemi võimalusele. Jagajast soovitan alustada, kuna selle(ja peale seda süütenurga) häälestamine-paikapanek on nii visuaalselt kui mehhaaniliselt lihtsam teostada(juhiseid leidub piisavalt foorumis ja raamatus).Kui karpa puhul tavaline puhastus-läbipuhumine-tühikäiguregull tulemust ei anna, siis soovitan kedagi pädevamat leida,sest daaz karpad on Mossede seltskonnas kõige kapriissemad.
wolfest3in
Postitusi: 8
Liitunud: 18 Nov 2018 19:20
Telefon: 59000417

Re: 2140 DAAZ häälestamine

Postitus Postitas wolfest3in »

Seenior kirjutas:Antud sümptomid viitavad mõlema sõlme probleemi võimalusele. Jagajast soovitan alustada, kuna selle(ja peale seda süütenurga) häälestamine-paikapanek on nii visuaalselt kui mehhaaniliselt lihtsam teostada(juhiseid leidub piisavalt foorumis ja raamatus).Kui karpa puhul tavaline puhastus-läbipuhumine-tühikäiguregull tulemust ei anna, siis soovitan kedagi pädevamat leida,sest daaz karpad on Mossede seltskonnas kõige kapriissemad.

Põhimõtteliselt mida sa ütled et mul oleks mõte K-126 näiteks sinna peale visata?!
Seisab üks mis vaja erazile tagasi panna aga ei viitsi hetkel.

Ma muidu seda trikki tegin kus annad pööret ja surud midagi õhuava ette et tuleks vaakum jne. Võttis paremaks veidi ja isegi sõidul
Algul puhkus korralikult sinist välja, nüüd töötab vähe puhtamalt pärast paari sõittu. Ma täna jukerdan veel veidi enne kui remondi lõppenuks kuulutan ja Katsastuse teen!
Ronny
Postitusi: 11
Liitunud: 19 Sept 2022 18:04
Telefon: 53452456

Re: 2140 DAAZ häälestamine

Postitus Postitas Ronny »

No kui masin 20 aastat seisnud on, tee kõigepealt karpa pulkadeks ja puhasta ära. Reguleerimis õpetusi leiad, kui paned otsingusse daaz reguleerimine. näiteks lada foorumist, zigullidel ka daaz ja seal õpetusi päris palju
Vasta