IZ 2715 /1983/ - RSK -

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas kOll »

Jõudsin siis oma riiulitega nii kaugele, et sain piruka kuudis kaasa saadud nodi sorteeritud ja kõlbliku kraami laostatud.

Pilt


Siin on näha selle kodukootud ukse sisepool - lihtsuses peitub võlu:

Pilt


Pirukas sai ka lõpuks oma identiteedi tagasi.

Pilt

Pilt


ja lõpetuseks veel lubatud pilt mingisuguse imeliku (tõstuki?) radiaatoriga mootorist:

Pilt
Siit võib leida vihjeid auto kunagisest originaal värvist.


Kindlustuse tegin ka peale, tuli 1,8 korda kallim kui 3 liitrisel ´99a S-type´il või siis 2 korda kallim kui´91a 2liitrisel e34-l...
fcuk yeah, tänud eesti...
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas moskiito »

aga kui auto ei ole veel sinu nimel ja inimene pole ammu autoga sõitnud, siis loomulik et kindlustus tuleb kirves, tal see kefitsent ju laes. Kui masin oleks sinu nimel ja teed samas kindlustusfirmas, siis oleks miinimum riskiga arvutatud.

radikas peaks olema volga või rekka oma. mina olen näinud selliseid radikaid igal pool suurema gabariidiga mootoritel, alates GAZ53, zil131-st kuni gaz21-ni
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas Mossematk »

Uuematel IZ-Mossedel ongi ju selline radikas, millel ülemisse anumasse on kaar sisse pressitud. Meie omal täpselt samasugune...
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1722
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas wax »

Imestasin samuti, et mismoodi ta nii eriline on. Mul sarnane radikas riiulis ja peaks kindlasti mosselt pärinema.
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas moskiito »

ega ta eriline polegi. see pigem "standartnõi" toode venemaa tehnikale. ei viitsitud stantse vahetada, siis peksti kõik sama kujulisteks sest olgem ausad, sellest lohust mosse kapoti all pole mitte mingisugust kasu.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1722
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas wax »

moskiito kirjutas:ega ta eriline polegi. see pigem "standartnõi" toode venemaa tehnikale. ei viitsitud stantse vahetada, siis peksti kõik sama kujulisteks sest olgem ausad, sellest lohust mosse kapoti all pole mitte mingisugust kasu.
Mina vedasin oma rallikal sealt radika lohu pealt õhuvõtu pikenduse :) Ikka on kasu.
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas moskiito »

wax kirjutas:
moskiito kirjutas:ega ta eriline polegi. see pigem "standartnõi" toode venemaa tehnikale. ei viitsitud stantse vahetada, siis peksti kõik sama kujulisteks sest olgem ausad, sellest lohust mosse kapoti all pole mitte mingisugust kasu.
Mina vedasin oma rallikal sealt radika lohu pealt õhuvõtu pikenduse :) Ikka on kasu.
kui ise arendada siis kl, aga muidu täiesti mõttetu lohk :)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas kOll »

moskiito kirjutas:aga kui auto ei ole veel sinu nimel ja inimene pole ammu autoga sõitnud, siis loomulik et kindlustus tuleb kirves, tal see kefitsent ju laes. Kui masin oleks sinu nimel ja teed samas kindlustusfirmas, siis oleks miinimum riskiga arvutatud.
...
eiei, esimeses postis juba kirjas, et auto minu nimel.
Uute seaduste kohaselt hakatakse seda sama koefitsenti autodele! mitte enam omanikule rakendama... :uhoh st., et kui autole oled aasta aega juba kindlustust ostnud, hakkab koeef. langema. ostad uue(kasut.)auto, kohe jälle koef lakke!
Vb keegi viitsib seadusepügalale linki ka otsida, nii igaljuhul mulle sõber seletas uut debiilsust :kill

Ps pirukas on registris KAUBIKUNA/VÄIKEVEOK aga esimese väikeveoki regasin oma nimele juba 2003(koef on 0,63, sõidukal 0,4).
Et ikka saaks kodanikelt raha välja pressida, värdjad
:bs
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas moskiito »

kOll kirjutas:
moskiito kirjutas:aga kui auto ei ole veel sinu nimel ja inimene pole ammu autoga sõitnud, siis loomulik et kindlustus tuleb kirves, tal see kefitsent ju laes. Kui masin oleks sinu nimel ja teed samas kindlustusfirmas, siis oleks miinimum riskiga arvutatud.
...
eiei, esimeses postis juba kirjas, et auto minu nimel.
Uute seaduste kohaselt hakatakse seda sama koefitsenti autodele! mitte enam omanikule rakendama... :uhoh st., et kui autole oled aasta aega juba kindlustust ostnud, hakkab koeef. langema. ostad uue(kasut.)auto, kohe jälle koef lakke!
Vb keegi viitsib seadusepügalale linki ka otsida, nii igaljuhul mulle sõber seletas uut debiilsust :kill

Ps pirukas on registris KAUBIKUNA/VÄIKEVEOK aga esimese väikeveoki regasin oma nimele juba 2003(koef on 0,63, sõidukal 0,4).
Et ikka saaks kodanikelt raha välja pressida, värdjad
:bs
no ei tea, kui ma sinu abiga kombi ossin, siis teoreetiliselt on ju auto minu käes kui uus ese ja peaks ka koefitsent laes olema. aga tegelt on sama mis sierralgi, 0,4 seega ja kvartali kindlustus ainult 18euri.

EIDT: kindlustis firma on IF
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1722
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: IZ 2715 /1983/ - k.G.B. -

Postitus Postitas wax »

Eile Volga poes jäi vasakpoolne kuudi uks silma. Uus, musta krundi all. Hinda peal polnud, küsida läks ka meelest :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Vasta