Karbussist kaob benss ära!!!

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
chromedioxid
Postitusi: 8
Liitunud: 16 Jaan 2012 19:15

Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas chromedioxid »

Et kas keegi on kogenud kummalist asja....bensiin kaob karburaatorist ära mingi mõne päevaga? karbussi ja pumba tihendid on korras´+muud voolikud.
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas Killa »

chromedioxid kirjutas:Et kas keegi on kogenud kummalist asja....bensiin kaob karburaatorist ära mingi mõne päevaga? karbussi ja pumba tihendid on korras´+muud voolikud.
Loomulik, mul pole sellist vene autot siiamaani olnud mis ei tahaks bensiini ülespumpamist peale 2tepäeva. Nimelt on bensiini pumba klapid kulunud, ja mina pole ühtegi pumpa peale nende vahetust ka korda saanud.
chromedioxid
Postitusi: 8
Liitunud: 16 Jaan 2012 19:15

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas chromedioxid »

naljakas jah no kui auto noorem oli siis viga polnud.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas moskiito »

minu silmis see normaalne et 2 päevaga penss ära kaob ja peab hakkama üles pumpama enne käivitamist. võibolla on see viga, võibolla mitte, mina pole sellel teemal juurelnud eriti sest küttuse kulu ise on normis.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Olen täheldanud sellist asja,et kui auto seisma jätan ja kohe trossist tooreklapi kinni tõmban,käivitub auto hulga kiiremini. Muidu ketra vahest lolliks. Eks see meie benss on ersats värk ja lendub kiiresti minema.... Tehke proovi....ei massa midagi.....
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
Järvpõld
Postitusi: 163
Liitunud: 24 Juun 2010 23:23
Asukoht: Võrumaa, Tsooru

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas Järvpõld »

Mul küll pärast 2 päevast auto seismist kütet üles vaja pumbata ei ole. Tooreklapp kinni ja käivitub koheselt.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3334
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas stern100 »

Samuti ei vaevu kütet üles pumpama, isegi kui auto on 4-5 päeva seisnud. Kui aku ikka täitsa nässakas pole siis keerab käima ilusti. Aga näiteks enda sigullil pean küll benssu üles pumpama kui auto natuke seisnud.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 125 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1718
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas wax »

Nagu Killa eespool ütles - kui bensupumba klapid kulunud, eks siis imbub jah karpa vaikselt tühjaks :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
tarmo400
Postitusi: 118
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:24
Telefon: 5014308
Asukoht: Tallinn

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas tarmo400 »

Kui bensiinipumba klapid ei pea , valgub tühjaks torustik. Karburaatori ujukiruumi põhjas olev bensiin ei saa kuidagi ujukiruumi "laes" oleva nõela vahelt paaki tagasi imbuda. Pigem aurustub tuulutusavade kaudu või tilgub välja. Sisselaskekollektorisse tilkumine on praktiliselt välistatud.

Tarmo
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Karbussist kaob benss ära!!!

Postitus Postitas marko »

Üldiselt karpa paari päevaga päris kuivaks ikka ei jää.Minu taktika on mossede puhul alati nii olnud,et tooreklappi mitte kunagi lõpuni kinni ei tõmba vaid kas veerandi või poole peale ja enne käivitamist ca 4 korda gaasiga pumbata ja alati käima saadud,olenematta kas pumba klapid peavad või mitte.Kui juba mootor käivitub siis korras pump tõmbab kytte kiirelt üles.Pikemalt seistes nii kuu kaks siis olen kindluse mõttes kytte yles pumbanud :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Vasta