Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Heikson
Postitusi: 9
Liitunud: 05 Mai 2009 00:07
Asukoht: Tallinn

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Heikson »

Õhtul, peale sõitu peaks ka sauna saama. Vaja tolm krae vahelt välja ajada.
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Martpoiss »

Tere,

Olen küll siin foorumis uus kasutaja, aga olen vahetevahel ikka lugenud. Kui teil on plaan Võrumaale kruiisima tulla, olen hea meelega nõus aitama korraldusel.

Tehnikahuvilisel Mosse-rahval soovitaksin ma kindlasti külastada Maanteemuuseumit, mis asubki vana-Võru maantee ääres. Kui kuupäev veel lahtine on, siis mainin igaksjuhuks ära, et 19 või 20 juuni toimub Võrus vanatehnikaklubi Vänt korraldatav vanatehnika laat, äkki on selle huvilisi. Milline ööbimisviis huvitab- telkimine, turismitalu või hotell, võibolla oskaksin mõnda kohta soovitada.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

tänud martpoiss info eest :)

kui päris aus olla siis kust gruiis kulgema hakkab, on veel lahtine, ehk siis midagi 110% paika pole pandud selle kohapealt. Mis ööbimisse puutub, siis see on juba väljavalitud ja peaks sobima igale maitsele, kes soovib sauna, saab, kes soovib kala püüda, samuti võimalik, kes soovib ujuda, ka olemas.

on tekkinud ka selline küsimus et kas rahvas soovib ka ühist söögilauda?

Kui nii siis peaksime leppima kokku sümboolses summas mille eest ostetakse grillimiseks liha ja sinna kõrvale kõike muud vajaliku. alkoholi muretseb ise igaüks vastavalt vajadusele 8) kuid sellega peab ka piiri pidama, kuna järv suht ligidal ja ei sooviks pärast pidu kedagi sealt välja õngitseda akvalangide abiga.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Maantee muuseum ja laada idee tunduvad päris huvitavad . Kus kohas ööbimine plaanis on ?
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

wolfe kirjutas:Maantee muuseum ja laada idee tunduvad päris huvitavad . Kus kohas ööbimine plaanis on ?
oore metsaonn. valgast 20-25km kaugusel võru-valga maantee lähedal.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

vaatan et kuidagi loid tagasiside on.

Esitan uuesti küsimuse suurele ringile.

Kas soovitakse ka ühist söögilauda või piirdudakse taaskord enda moonakottiga.

Mina eelistaks lisaks enda moonakottile ka ühist lauda. Selleks koguks igaühe käest 50 krooni inimeselt eelnevalt ja siis osta süüa-juua.

Mida rahvas arvab, hea kui saaks tagasisidet võimalikult ruttu rahva käest. Plaanis on see nädalavahetus vastav teade üles panna koos kondikavaga, mis peaks andma aimu mis toimuma hakkab.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Eelistan oma sööki-jooki.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

Ühine laud võiks lõpppeatuses olla (hernesupp :rokib ). Joogid jäävad igal osalejal enda mureks (hernesupp seab piirid :D ).
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Soe toit oleks hea mõte ja nt kohv/tee :D kaua sa ikka võikude peal elad XD aga joogid peab ise kaasa valima ühist marki :beer oleks juba raskem leida.
Mis aja paiku üritus tuleb kas peale jaanipäeva ??
Moskvich - puhas remondirõõm :D
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas mart »

Paraku kipub see nii olema, et ühine söögilaud õigustab end rohkem kui isiklik viinerikott lõkke ääres.
Mina olen ühise supipoti poolt.
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Vasta