Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
mplakso
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Mai 2009 00:19

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mplakso »

Ma vabandan ja tänan. :hail
Kasutaja avatar
Niki88
Postitusi: 121
Liitunud: 12 Veebr 2009 17:18
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Niki88 »

Välimuselt vägagi kobe 412 kurva lõpu leidnud Rakveres.:
Pilt
Pilt
Siin vääriks vist suuremat tähelepanu see alumine pankook!
Pilt
Absolute beginner
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Kombimiis »

Kurat, mis inimesed need sellised on? :cry
Ma saan aru et lihtsam on metalli viia ja vähem raha saada, kui maha müües, aga noh, ema, anna padruneid.
iisak
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Veebr 2009 17:41
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas iisak »

Ega jah, noortele poistele ei või ju müüa, süda hakkab nii valutama, äkki sõidavad surnuks end. :help :bs
Kasutaja avatar
Gun
Postitusi: 48
Liitunud: 11 Mai 2009 16:03
Asukoht: enamasti Tartu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Gun »

Niki88 kirjutas:Siin vääriks vist suuremat tähelepanu see alumine pankook!
Pilt
:waah :waah Andke mulle sealt see tagastange !
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas MAZ »

Neid fotosid vaadates tuleb lausa leina meeleolu peale :cry :cry :cry , seal mitte ainult mossed vaid ka paar VAZ ära retsitud. Ütleks,et rahval pole enam mõistuse raasu peas, kõike visatakse ikka jätkuvalt kergekäeliselt minema. Sellel saavad ,tulevikus olema kibedad tagajärjed uskuge mind! Ükski kuritegu ei jää karistuseta!
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Kombimiis »

Täpselt. Vorst vorsti vastu, kurat võtku.
Mul on olemas sm iisaku poolt mainitud 2140 SLi pilte hulgi, aga telefoni datakaabel jäi koju.
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas M410 »

Missugused need tagajärjed siis olema saavad, või missugune see inimeste karistusmeetod välja näeb, kes oma kasutult seisva (kohati võibolla isegi taastamiskõlbmatu) sõiduki vanametalli viivad ? Valvate piitsaga Kuusakoski värava juures v?

Arvestades et terve Venemaa, Valgevene, Ukraina ja ka Eesti on veel korralikke Kombisid ja 412-neid täis, siis ei näe eriti põhjust halamiseks.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas MAZ »

M410 kirjutas:Missugused need tagajärjed siis olema saavad, või missugune see inimeste karistusmeetod välja näeb, kes oma kasutult seisva (kohati võibolla isegi taastamiskõlbmatu) sõiduki vanametalli viivad ? Valvate piitsaga Kuusakoski värava juures v?

Arvestades et terve Venemaa, Valgevene, Ukraina ja ka Eesti on veel korralikke Kombisid ja 412-neid täis, siis ei näe eriti põhjust halamiseks.
Vastaksin nii: saagem aru,et eestimaal pole neid masinaid enam lõppematult, seega varem või hiljem saab
ring täis, ehk siis jäävad vähesed alles, mis ei lähe hävitamisele. Karm tagajärg on eelkõige see,et tulevikus peame ilmselt mosse eest(ei pruugi läikiv iludus olla, vaid suisa kõdu) 5-6x rohkem välja käima mingit rahaühikut kui praegu. Ning, ei ma ei arva,et kõik NL tehnika peaks odav olema. Vaadakem Ameerika ühedriike, seal on ka viimasel ajal kehvade projektikate arv suurenendud, kuna head ajad lihtsalt on otsas. Sama tsenaarium ootab ka meid ilmselt tulevikus ees!
Mina mingeid päris romusid ei hakka taga nutma, kuid ma ei ta, kas viga minus või on see miski optiline illusioon minu peas,et mitmeid häid masinaid läheb vanarauaks?
Kedagi ei saagi seaduslikult selle eest karistada, kuna inimene ei tea,et omab väärtulikku sõidukit!
See emexi-kuusakoski teema on pigem selles,et meil pole välja kujunenud autode kultuuri nagu see on Ameerika ühendriikides! See pole peamine põhjus kuid üks paljudest!

Jah, endine NL liikmesmaades võib seda tehnikat olla aga ma arvan,et lähema 20.a jooksul seda siia sisse tooma keegi ei hakka! Seega seni kuni seda varjanti ei teki peame sellega leppima,mis kohapeal on olemas!
Muidugi M410 on õigus selles,et eestimaal on veel korralikke 412 ja Kombisid ;)
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Tiit
Postitusi: 183
Liitunud: 18 Apr 2009 20:59

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Tiit »

Ega kõiki autosid ei jõua ju entusiastid kokku osta. Mida vähem neid on, seda hinnalisem see vana vene raud on. Kui mõned aastad tagasi vaadati Mossega sõitjat nagu viimast idiooti, kes muud autot ei jõua osta, siis nüüd on tegemist pigem stiilse liikumisvahendiga, mis paneb paljud nostalgitsema :)

Tasuks rõõmustada, et teised mäletavad, aga mul ON.
Kui Opel katki läheb, on Mossel veel 3 minutit jäänud.
Vasta