Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1718
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wax »

wolfe kirjutas:Kas see aasta ürituse kleepsu ei tulegi ???
tuleb tuleb
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Tore :D Aga siis võiks kleepsu + supi (ühine sööma) hinna teha osavõtu maksuks ? Siis on kindel ,kes on lubanud ,see tuleb ka.
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas vootele »

Vaatan, et start on Tartu kandist suht vara hommikul, ise olen Põhja-Eestist. On siitpoolt veel minejaid ehk oleks ettepanekuid koos minemise suhtes.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Tegin umbelise kaardi endale. Äkki kellelgi veel huvi.
Pilt

Üritus on märgitud 17-18 juuli, aga kava on ainult esimese päeva kohta. Teisel päeval toimub kainenemine ja iga roju oma koju?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

kui keegi soovib otse koju minna, siis palun väga, muidu on mõttes et teisel päeval teeks mõne kainuse testi ja soovikorral liiguks järelejäänud seltskonnaga tartu tagasi.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Vaatan, et start on Tartu kandist suht vara hommikul, ise olen Põhja-Eestist. On siitpoolt veel minejaid ehk oleks ettepanekuid koos minemise suhtes.
Minu ekipaas tuleb Tallinna külje alt . Talinna kandi omad võiks ühes minna seltsis ikka segasem :auto
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Mul läheb krdima kiireks. Masin poole lammutamisega, aga aega ei ole teha :( Sellist rahakuhja pole ka seljas, et remondimeest kõikide asjade peale tülitada. Praeguse seisuga tahaks ta lihtsalt juuliks sõitma saada. Hiljem hakkaks vuntsima. Kui viitsin ;)
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Endal ka kere tööd ja uste, esi- ja taga tiibade vahetus plaanis + pahtel värv jne. . Teen ka palju jõuan , et ikka suvisele mossehullude üritusele saaks tulla :auto
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Tundub jah, et praegu ei julge keegi ennast registreerida. Osad ei tea, kas Mosse korda saab selleks ajaks, teised pole kindlad, ega Mosse ära ei lagune selleks ajaks. Ise olen tulemas, aga üritan veel ühte Mosset kampa saada.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas sass »

Sten kirjutas:Tundub jah, et praegu ei julge keegi ennast registreerida. Osad ei tea, kas Mosse korda saab selleks ajaks, teised pole kindlad, ega Mosse ära ei lagune selleks ajaks. Ise olen tulemas, aga üritan veel ühte Mosset kampa saada.
Lähed Saaremaalt vöi Tartust?

Endal pole veel teada, kas jöuab masina piisavalt korda... Ise ilmselt üritaksin minna Kuressaarest. On Kuressaarest veel mönel plaan tulla?
Vasta