IŽ 21251-010, moskiito

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

masin sõidab ilusti kuid on südamele tekkinud paar probleemi. detonatsioon ja arvatavasti kett soovib ka vahetust saada. Nimelt mootorile on imelik tiksumine sisse tekkinud. Saalte tiksumine ei tohiks olla sest õli surve on ok ning see ei meenuta saalte ega kolvi sõrme kobinat. Ning kuna pean nagunii esimest kaant maha kiskuma õli lekke pärast, siis vahetan esimesel võimalusel ketti ka kohe ära.
Täna hommikul tekkis üks lisaprobleem, nimelt parempoolses gabariitite süsteemis lühis. Eriti meeldiv polnud see kui lambist kõik tuled ära kadusid pimedas. Lisaks tekkis selline ilutulestik kaitsme plokkis nagu oleks 31 detsember vastu 1 jaanuari :D Siis kadus laadimine ära, siis tuled hakkasid vilkuma jne. see lahenes kui võtsin kaitsme parematelt gabariitidelt välja. Seega on kaks varjanti, kas kaitsmeplokk on lolliks läinud või on kuskil juhe massis. selle peaks millagil nüüd ära kontrollima.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas 27151 »

Tee siis auto kiiresti korda, talverallil on vaja kohal olla!
Punane välk
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

ei tea mis selle elektriga on, võibolla tõesti karp jamab ja annab lühist. Nimelt hakkasin siis tegema ja nüüd nagu kõik töötab ilusti, ei lühist ega midagi.

samas lisaksin siia ka selle aasta plaanid mokitsaga:
uus värv selga, mootoril õlilekke eemadada, nukvõlli kett ära vahetada, karpa ära vahetada ökonoomsema vastu, tagasilla laagrid koos simmeritega ära vahetada, parem esimene poritiib uue vastu, juhiukse kuskilt uue muretsema, esimene pamper välja vahetada.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 639
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas Seenior »

Juhiuks on Volgas täitsa olemas,samuti piruka tagumised uksed(neid keegi ka millalgi otsis foorumis),aga hinnad!... 60 praegu kehtivat tugrikut tükk.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

Seenior kirjutas:Juhiuks on Volgas täitsa olemas,samuti piruka tagumised uksed(neid keegi ka millalgi otsis foorumis),aga hinnad!... 60 praegu kehtivat tugrikut tükk.
seda küll, aga ma siis parem tellin õismäe poest ukse ja saan allahindlust ka lisaks :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas 27151 »

Nägin sinu autot kaupsi ees aga sind ei olnud, ootasin küll kaua, et näha. Autost sain vähemalt pildi tehtud.
Pilt
Punane välk
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas MAZ »

Esipõll paistab jube kortsus olema :uhoh
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

MAZ kirjutas:Esipõll paistab jube kortsus olema :uhoh
rooste pettab ära, tegelt ta natuke lainetab, kuid kortsus teine ei ole.
27151 kirjutas:Nägin sinu autot kaupsi ees aga sind ei olnud, ootasin küll kaua, et näha. Autost sain vähemalt pildi tehtud.
mis kell sa nägid? ma olin täna haapsalus kella 12-st poole neljani. ühest kolmeni kolasime vanalinnas ja ajasime pabereid korda notari juures.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas 27151 »

moskiito kirjutas:
MAZ kirjutas:Esipõll paistab jube kortsus olema :uhoh
rooste pettab ära, tegelt ta natuke lainetab, kuid kortsus teine ei ole.
27151 kirjutas:Nägin sinu autot kaupsi ees aga sind ei olnud, ootasin küll kaua, et näha. Autost sain vähemalt pildi tehtud.
mis kell sa nägid? ma olin täna haapsalus kella 12-st poole neljani. ühest kolmeni kolasime vanalinnas ja ajasime pabereid korda notari juures.
14.30-15.30 kusagil. Minu auto(renault) oli täpselt sinu kõrval.
Punane välk
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

27151 kirjutas:
moskiito kirjutas:
MAZ kirjutas:Esipõll paistab jube kortsus olema :uhoh
rooste pettab ära, tegelt ta natuke lainetab, kuid kortsus teine ei ole.
27151 kirjutas:Nägin sinu autot kaupsi ees aga sind ei olnud, ootasin küll kaua, et näha. Autost sain vähemalt pildi tehtud.
mis kell sa nägid? ma olin täna haapsalus kella 12-st poole neljani. ühest kolmeni kolasime vanalinnas ja ajasime pabereid korda notari juures.
14.30-15.30 kusagil. Minu auto(renault) oli täpselt sinu kõrval.
Siis sa lahkusid täpselt enne meid, sest pool neli tulime konsumist välja kaubaga :)

mokitsast nii palju et probleeme pole esinenud, ei kõivitamisel ega sõitmisel. viimati mainitud elektriprobleem on ikkagi põhjustatud kaitsmeplokkist salongis. Selle uurimise võttan ette tuleval nädalal sest poes seda saadaval polnud. Teine pisike probleem on massilüliti, see ei taha eriti hea meelega mootorit kerega ära ühendada, peab samal ajal mil kaitsmeid teen eraldi massi külge panema ja lüliti vahelt välja viskama.
Need NGK küünlad on tõesti väga head, 5+ hindeks neile. :rokib
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta