IŽ 21251-010, moskiito

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

nih, minu täna hommikune töölesõit sai üsna varaku lõppu. Nimelt oma 12 aastase autojuhi ajaloos sai siis esimest korda ka metsloomaga jõudu proovitud. Auto V. Kult. Kahju juhtus nii palju et puru on radikas, kapott, esivõre, lisakaugtuledest jäi järele ainult 1 tule korpus koos pirniga, parem esimene tuli samuti purunes. Rohkem pimedasi kahjusi hinnata ei osanud, nüüd kui valgeks läheb, selguvad täpsemad kahjud. Pauk toimus kiirusel ~70 km/h ja rajaks tuli kintsuga sisse. Nüüd pean hakkama naise autolt juppe laenama, ennekõike radikat ja paremat laternat. hea et virusboy käest ostetud doonori kapott ja esivõre on veel alles, saab neid ära kasutatud, ainult peab veel üle toonima. Pilte
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas 27151 »

Sul ikka ei vedanud, paranda siis kiiresti. Sea said ikka kätte?
Punane välk
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas Manks »

Nahk on soolas?
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

ei, siga kätte ei saanud, kult ikkagist ju krt. igaks juhuks veeresin oma 100m edasi, kes team mis temal pähe võib lüüa. Kihvasid kl ei paistnud olevat, kuid jah. Pm esimene põll on kutu, sellega pole midagi peale hakkata. kapotti kinnitused vajavad veel õgvendamist. Muidu radikas sai vahetatud, parem tuli samuti, reguleeritud, nüüd vaja ainult dosool sisse lasta ja minekut.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Talts
Postitusi: 136
Liitunud: 07 Apr 2010 19:16

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas Talts »

Kahju, et nii läks, mul muidu selline komplektne nina olemas kui soovi on.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

Talts kirjutas:Kahju, et nii läks, mul muidu selline komplektne nina olemas kui soovi on.
ma lähen tööjuurde, siis vaatan mis seal doonorist kõrvale olen pannud. muidu peaks komplekt olemas olema, aga noh pealegi oligi plaanis see kevad nina taastamise teha ehk siis plekke vahetama hakkata. Siga jõudis ainult minust ette :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

nih, kapott sai nüüd koos esivõre ja prillidega vahetatud, nüüd näeb vähemalt soliidne välja mitte hambutu vanamees. natuke võõrastav vaade on kuna kapott ju helepunane.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

täna tabas siis minu masinat taas too arusaamatu jama. Nimelt keset sõitu kadus äkkitselt säde ära, no vot ei ole teist nutta või narea. Siis käiasin auto mootorit oma terve tund ning alles siis hakkas mingil määral eluvaimu sisse võtma. alguses lubas, siis võttis kahe püttiga taha, siis võttis juba kolmanda, millega sai juba liikuma ning lõppuks võttis ka neljanda taha. Selline tunne et jagajal kaoks nagu mass ära nii kui mootor ringi käima hakkab.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas 27151 »

Vb hakkab süütelukk saba andma vms?
Punane välk
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

27151 kirjutas:Vb hakkab süütelukk saba andma vms?
ei, probleem ei ole seles sest viisin toite otse süütepoolile ja ikka ei läinud käima, seega kahtlustan jagajat ikkagist.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta