IŽ 21251-010, moskiito

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

TiitS kirjutas:
moskiito kirjutas:käisin siis täna värvijahil ja tagasi tulin tühjade kättega, kahte poodi külastasin kadaka teel. Partnermosse soovitatud kohas müüakse ainult firmadele ja teises kohas hinda nähes, põgenesin poest. 50 eurot kilo eest on liig mis liig. seega, otsingud jätkuvad

edit: kolasin nettis ja paraku google pakkub täpselt samad firmad kus ma täna käisin + üks uus, kuhu ma päringu saatsin. Kokkuvõtteks, olen suht täbaras olukorras sest sadolini värve hea meelega kasutada ei sooviks kuid üle 20 euro kilo eest samuti maksta ei tahaks.

Kadaka teel asub veel selline firma nagu Devor. Ise olen sealt alati värvi ostnud. Odavamad värvid on Valspari/Debeeri toodang. Pinnavärvi töösegu hind oli mingi 25-30 Euri liiter. Hea kvaliteedi ja ilusa läikega värv
seal ma käisin ja kõige odavam värv mida pakkuti maksis 32 eurot kilo, selle peale keerasin ringi ja lehvitasin.

Täna sai natuke mässatud ning proovitud mittu kuud tagasi ostetud volga starterit peale, mingil põhjusel asi ei töötanud, pean tõmbereleed väheke näppima. Ah jaa, täna vana mootori plokki lammutamisega sai natuke haiget tehtud ning nüüd olen mõnda aega "invaliid"
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

sai täna natuke nokitsetud et varsti ÜV katsele minna, sai siis likvideeritud peamine leke väljalaske süsteemis. kaks tundi läks aga asja sai. Peamine põhjus miks nii kaua läks oli selles et pükste ja resonaatori ühenduskoht on nii täpne et käega neid kokku ei lükka ja tuleb haamrit korralikult kasutada. tulemus sai järgmine:
Pilt
Pilt
selle pildi peal on näha kuidas võimalikult mugavaks endal elu teha kui puuduvad luksused nagu tõstuk või kanal.
Pilt

vitsad ei ole paigaldanud kuna need läksid totaalselt puru ning nüüd peab ootama kuniks kuskilt raha leiab et uued osta, aga proovimise käigus ei olnud kuskilt lekket kuid eks pärast mõningaid sadu km näha ole mis ütleb.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
MOSSETO
Postitusi: 16
Liitunud: 14 Sept 2010 19:03

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas MOSSETO »

Tervist hr.moskiito,me oleme vist pärnus kohtunud korra ja tahtsin küsida kas auto praeguseks värvitud
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas SanderV »

aga kui puudub ka velg ja pruss KUIDAS SA SIIS ELU LIHTSAKS TEED?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

MOSSETO kirjutas:Tervist hr.moskiito,me oleme vist pärnus kohtunud korra ja tahtsin küsida kas auto praeguseks värvitud
Paraku mitte, raha sulas liiga kiiresti rahakottist ära ning pidin selle tuleviku edasi lükkama. Seekord piirdusin värviparandusega.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:aga kui puudub ka velg ja pruss KUIDAS SA SIIS ELU LIHTSAKS TEED?
Kasutad seda mis kätte saad, improvisatsioon asja nimeks :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas SanderV »

ma ei tea ma nii õhuke vend et ma mahun auto alla isegi siis ilusti kui kõik rattad maas on
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:ma ei tea ma nii õhuke vend et ma mahun auto alla isegi siis ilusti kui kõik rattad maas on
siis peab sind nuumamisele panema :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas kOll »

moskiito kirjutas:
SanderV kirjutas:ma ei tea ma nii õhuke vend et ma mahun auto alla isegi siis ilusti kui kõik rattad maas on
siis peab sind nuumamisele panema :D
Mis sa tast nuumad. Parem anna mutrivõtmed kätte ja saada oma auto alla :evil
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IŽ 21251-010, moskiito

Postitus Postitas moskiito »

kOll kirjutas:
moskiito kirjutas:
SanderV kirjutas:ma ei tea ma nii õhuke vend et ma mahun auto alla isegi siis ilusti kui kõik rattad maas on
siis peab sind nuumamisele panema :D
Mis sa tast nuumad. Parem anna mutrivõtmed kätte ja saada oma auto alla :evil
eeehheii, sinna rooman ma parem ise, siis tean et kui midagi perse läheb, olen ise süüdi ja ei pea hakkama kedagi taga ajama :devil
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta