Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1581
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas partnermosse »

Sama masin nüüdseks ka oma silmaga samal üritusel ära nähtud. Polnud midagi eriti positiivset.
Väike kilometraaž(200 km millegagi) ei kompenseeri roostetavat keret ning korrodeerunud kroomstangesid.
Selleks et auto seisukord vastaks odomeetril olevale läbisõidule, tuleks kõik keredetailid kuni plekini haljaks võtta ja teha kogu keretööde operatsioon algusest peale.
Enne seda tuleks aga see auto 40 000.- ( ??? ) eest välja lunastada.
Ei kujuta ette, kes sellises suurusjärgus oma rahanatukese peale vihane oleks.
Tegelikult on see rohkem suhtumise küsimus.Ostetakse 2 kuni 3 kuni 10 korda kallimaid autosid mis on vaata, et hullemas olukorras ja kiidetakse takka a la stiilis "kui ägeda masina ma nooreperelaenuga ostsin"(naeru koht ! kas pole?)...aga .... siit ka minu suhtumine, ma ennem ostaks selle mosse, just sellise raha eest kui mõne palju kiidetud brändi esindaja ! Oleks vaid see raha kohe välja laduda ..... :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas easyrider »

partnermosse kirjutas:Nägin siis nädalavahetusel sellist vahvat iludust.

Pilt
Wow! Esimesel hetkel arvasin, et keegi oli mu auto minema vedanud! :lol
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Kombimiis »

Hehehehehee :D
Mina nägin seda rohelist 200 km mosset way ammu juba- seisis sõbra isa juures, värvikambris (ilma eest peidus).
Esimene reaktsioon oli ikka WOW, kuid lähemal uurimisel tulid välja näiteks sellised vead: sõõrikud, kilbid roostes; esi stange saanud muljuda ja roostetäpid; paremal esitiival (randi kohas) ~ 10 cm pikkune roostetama läinud triip; mõranenud rehvid.
Muidugi positiivset oli kuhjaga: sisuliselt korrodeerumata väljalasketorustik, värvi all olev kardaa, põhi oli väga viis, sillatükid samuti. Kapotialune oli ok- must kuid ikka väga kena. Sisu oli perfektne, pagaasnik samuti.
Ma usun et auto ON oma hinda väärt (lööge või maha), sest et kust sa ikka enam tehaseuue 2140 saad.
Just my two cents.
Pilte ei viitsi praegu lisada.
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Killa »

Ise vaatasin ka kurtnas seda. Kui aus olla siis oli esistage suht nutuses seisus koos kilpidega, ja kere polnud ka tead mis pärl. Aga kui hind oleks 20000 siis oleks küll väärt oma hinda. 40 tuhende eest, teeb pm üks kõik mis korras mossest korras pilli.
iisak
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Veebr 2009 17:41
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas iisak »

Killa kirjutas:Ise vaatasin ka kurtnas seda. Kui aus olla siis oli esistage suht nutuses seisus koos kilpidega, ja kere polnud ka tead mis pärl. Aga kui hind oleks 20000 siis oleks küll väärt oma hinda. 40 tuhende eest, teeb pm üks kõik mis korras mossest korras pilli.
Tehasevärv ja lappimata kere on ikka midagi täiesti muud. Mina võrdusmärki ülaltoodud 2140 ja restuareeritud mosse vahele ei tõmbaks. Kuigi hind on üüratu, on seal see kirjeldamatu MISKI olemas.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas kOll »

Kurtnas käisin suure ringiga mööda sellest isendist!!!
25 000.- reaalne väärtus sellel 2140-l ja seegi hästi pakutud!

Inimesed, kellel on see 40 tuhhi kulutada/investeerida, oskavad kulutada/investeerida seda 40 tuhhi lihtsalt mujale. Tunduvalt otstarbelkam antud majandusolukorras ja 40kilo eest saab juba midagi palju haruldasemat ja isikupärasemat(euroopast - vihjeks olgu Senior Castro autopark).

Samas, reklaami ei keela ju keegi oma autole natuke teha ;)
Isegi olen mosset 49 500.- krooniga müünud, niisama pulli pärast, käesolevaga peksaks ennast kah veidike - iga teine ärikas arvab nüüd, et mossed maksavadki nii palju... :D :D :D

Kadaka turult Laagrisse sõitnud tutikas seebikarp on kui paljuga pakkumisel? 10 000!
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas M410 »

kOll kirjutas: Isegi olen mosset 49 500.- krooniga müünud, niisama pulli pärast, käesolevaga peksaks ennast kah veidike - iga teine ärikas arvab nüüd, et mossed maksavadki nii palju... :D :D :D

Kadaka turult Laagrisse sõitnud tutikas seebikarp on kui paljuga pakkumisel? 10 000 !
kOll, nüüd näed ise, missugune mõjuvõim su tegevustel on :)
Sina tegid nalja, aga mõni teine moskvitši omanik võtab su tegevust tõsiselt ja varsti ongi Eesti automüügiportaalid võibolla täis tehasekonditsioonis mossesid- üks uhkema hinnalipikuga kui teine.

P.S. Tahad sa sellest "Sapakast" lähemalt rääkida 8) ?
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Edel »

Täiendust ka siia natuke.
Viljandis selline kena kroomsangadega 412 http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/68735301
Viljandimaal 2140SL http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/68735305
Viljandimaal Holstre ja Mustla vahel Raasilla bussipeatuse juures 2140 http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/68735307 see on ka müüa,4000EEK hinnaks aga oli kiire ja kontakte ei võtnud,Mosse on nähtaval kohal ning omanik sealsamas majas.
Teine pilt veel sellest http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/68735309
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas sass »

Julgeks öelda, et Kuressaare köige ilusam mosse.

Pilt
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas saarlane »

No on üks veel kollane, kuldse mersu veljega, selle paneks ilusaimaks.
Aitan Ebay'st asju tellida.
Vasta