AZLK 2140 1984 SanderV

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas moskiito »

mina olen turvavööde juures näinud ainult ühte seibi. järjekord peaks olema selline et(see kus rull on). paned poldi läbi turvavöö augu, siis lisad sinna seibi ja keerad kinni. lukkusti juures olen näinud sedasi et paned alguses poldi peale kitsa seibi, siis klambri ja lõppuks laia seibi ning keerad kinni.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

aga yles kus on ukseposti polsterdus?
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas viirusboy »

SanderV kirjutas:aga yles kus on ukseposti polsterdus?
Võtad poldi, esimesena paned sealt läbi õhukese laia seibi, siis läks see krontein kust turvavöö läbi käib ja siis see jäme seib. Kõik. Rohkem ei tohiks seal midagi käia.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

no kui ma keeran jämeda seibiga kinni ära selle siis plastosa enam peale ei mahu :S
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas viirusboy »

SanderV kirjutas:no kui ma keeran jämeda seibiga kinni ära selle siis plastosa enam peale ei mahu :S
siis ära keera täiesti kinni lihtsalt.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:no kui ma keeran jämeda seibiga kinni ära selle siis plastosa enam peale ei mahu :S
tegelt see ei tohigi jäigalt kinnitatud olla. see peab andma liikuma ning samas ei tohi ka liiga lõdvalt kinni olla, paugu korral võib ära murduda.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

kui seal piisavalt seibe on siis ta ongi nii et polt täiesti kinni ja vöö liigub vabalt peal. aga praegu on seibe nii v2he et enne keeran vöö vastu polstrit kui polt põhja jõuab
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

türi ja paide.. homme oleks ÜV aeg olnud, rabasin täiega et saaks homme minna, masin peaaegu koos, siis hakkan pidureid sättima. esimesi kuna oli lekkind kuskilt.. sätin, õhutan, nii punane tuli armatuurist kustus JESS( enne punane põles aga pidurdas normaalselt)
tulemus... vasaku piduri sain üliheaks aga paremale ei mõjunud see midagi ehk tulen 40nega, asfaldil plokki ja auto 45 kraadi tee peal peaaegu, niiet ÜV jääb homme ära.

KÜSIMUS~!!! klotsid asjad liikusid normaalselt keegi teab mis viga võib olla et nii sitasti parem esimene pidurdas?

TEINE

õhutamise ajal kogesin sjukest asja et tegin nipli lahti, siis pedaal vajus aint poole peale ja tuli nagu sein ette, enam edasi ei läinud. ??? ??? ??? ???
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

YV olemas, üle kivide ja kändude aga siiski..
esimene katse CO 4.5/1.7 HC 1000/1800 EI SAA LÄBI
pidurid esimesed 2061 mõlemad 0% erinevust, vennad ytlesid ka et pole sellist pulli enne nöhtud et 0% erinevust
tagumistel oli erinevus sees aga see vb sp et kässarit sai eile liialt peale keeratud ja veeretakistus oli suur
kässaril 37% erinevust

käisin kruttimas töömehe juures seda värvi, timmis mul süüdet, küünlaid , karpat, lisaks likvideeris veel ketilõtku ja puhastas kiirenduspumba pihusti 2ra( need oleks ka ise saand teha aga hakkas tegema, suva) kokkuvõttes sinna 20 euri

Uus katse CO4.5/4.7 HC 1000/800 sai gaasiga m2ngitud ja läbi ta läks.

kokku YV läks maksma 50 euri
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas Kevin68 »

Ohoh.. kas nüüd on võimalik siis Hiiumaa teedel masinat ringi vuramas näha? 8)
Vasta