AZLK 2140 (1979/1986) ja MZMA 408 elite (1967) viirusboy

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas moskiito »

kas reguleerida ei anna. samas kui sinist suitsu viskab välja, siis on kettas lihtsalt õhtal, mitte "survelaager".
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Nostalgilised päevad peetud. Leidsin netist ühe ilusa pildi ka.
Pilt
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Täna tegin Taebla vanaraua kokkuostus omale ühte mootorit juppideks. Tegelt lährb vaja sealt ainult plokki ennast, ülejäänud kui keegi tahab, võib omale saada, kui ei, jäävad maha. Aga miks ma sellise huvitava sündmuse sia kirja panen on see, et avastasin ühe silindri kolvist sellise vaatepildi.
Pilt
Pilt
Ei taha uskuda et kolvist tükk väljas on. Tihendi järgi hinnates ei ole keegi sellel mootoril kaant ka ennem maha võtnud niiet ma ei teagi.
Ehk keegi targem oskab nõu anda?
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas moskiito »

juu siis kolvist on kunagi killu välja löönud, mis muud. Minu venna mokitsal tekkis selline defekt kolbi sõidu ajal et sirge 2mm läbimõõduga auk. nagu keegi oleks puurinud selle sinna.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

moskiito kirjutas:juu siis kolvist on kunagi killu välja löönud, mis muud. Minu venna mokitsal tekkis selline defekt kolbi sõidu ajal et sirge 2mm läbimõõduga auk. nagu keegi oleks puurinud selle sinna.
Imelik igatahes. Aga jah, niipalju siis sellest et saan terve ploki koos kolvigrupiga. Täna jäi töö pooleli, homme kisun vända maha ja tõmban kolvi välja. Ehk saab täpsemalt aru mis seal juhtunud on. Vanaisa ütles sellepeale et pilla veel mutikaid kollektorisse :evil
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas MAZ »

Viirusboy palju seal kokkuostus väntvõlli eest eraldi soovitakse?
Kild väljas kolvil tähendab,et ilmselt mehaaniline purunemine aga rohkem ei oska öelda. Ise olen näinud kolbe,millele on auk sisse põlenud, kuna on sõidetud jõle lahja seguga. :D
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Läksin ahneks. Võtsin ploki koos kolvikomplekti ja väntvõlliga. :evil
Pilt

Pilt

Saaled olid pm kulumatta. Õrnalt üksikutest kohtadest läikis natuke vastu. Sama ka vändaga. Kui nädalavahetusel jooma ei kuku siis otsin keldrist mõõteriista välja ja mõõdan kulumisastme ka ära. Selgus koristamise käigus et on olemas selline masin.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas moskiito »

ma ei teadnudki et mõõte mõõdetakse masinaga manuaalselt :lol Pigem teeb seda ikka mõõtevahend, mitte masin :beer
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

moskiito kirjutas:ma ei teadnudki et mõõte mõõdetakse masinaga manuaalselt :lol Pigem teeb seda ikka mõõtevahend, mitte masin :beer
Tähenärija ma ütlen.. :)
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: AZLK 2140 (11.10.85) viirusboy

Postitus Postitas viirusboy »

Täna keerasin eesmise parema kummi veljel ringi. Kokkujooks on selle ääre liiga ära söönud juba. Hirm hakkas tekkima et teeb pauku :) Vaatasin tähelepanelikult ka vasakpoolset ja on näha sealgi õrn kulumine välimisest äärest. Seoses rataste kokkujooksuga hakkas huvitama ka palju külgkalle mööda on. Mõlemal pool 1 kraad
Pilt

See on selline vahva riistapuu, mille keerad rattamutri külge, vesiloodidega ajad täpselt paika ja siis keerad ratast täpselt pool pööret. Seda, kusmaal täpne 180 kraadi on, näitab üks vesilood. Ja teine näitab siis palju on ratta külgkalle.

Sain täna 3 mosse velge ka juurde. 1 neist loperdas ja tasakaalustuspiingis viskas 25-15. Teine neist oli aga täitsa sirge.. 0-0. Kolmas oli 0-10. Arvan et neist kahest veljest saab asja. Kõige kõveramaga aga veel ei tea.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Vasta