Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mario »

ei leidnud paremat teemat selleks, et küsida...

et kas keegi on kursis, mis imeasja ehitatakse Tartus Näituse tänavas?
õhtu tulin töölt koju sealtkaudu ja viskasin töökaaslase ära.. keerasin Ilmatsalu pealt siis näitusesse, üle raudtee ja ristmiku... ja siis vaatan, terve posu jutte maas.. noh, mis seal ikka, mõni rullats oma nokkmütsi ära söönud ja keerab sigadusi kokku linna peal.. aga võta näpust. :)
ühe maja nurga taga passis üks üleni pahtlilapiline usteta-klaasideta 407 (võis ka 403 olla vabalt..).. ise mõtlesin, et keegi vist lükkas selle välja tuulutama, aga võta näpust.. mees rooli taga mängis gaasiga, keeras tänavale ja lasi sama koha peale jälle 2 pikka jutti maha. :)
ja hääl... hmm.. kõlas nagu liitrine Hayabusa, sest pöördesse käis umbes sekundiga piirajani ja kaks musta jutti jälle maas. ja auto kadus sinna ühe töökoja juurde.
Nüüd tekkis põnevus hinge, et mis seal kokku keeratakse. Aga tagasitulles sealtkaudu enam mosset ei näinud ja tulin ära koju..
Et siis, on kellelgi aimu? :D
Kasutaja avatar
andiz
Postitusi: 62
Liitunud: 05 Okt 2009 20:50

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas andiz »

Ma olen seda ühekorra näinud lähedalt. Täpselt ei mäleta ka, aga oli vist 407 millel siis oli audi v8 mootor vahel. See oli vb isegi juba paar aastat tagasi.
Iz 412 1980.a, Audi 100 Avant Q 1990.a, Honda Accord Tourer 2009.a, Audi 100 Avant 1987.a, Audi 100 Avant Q 1991.a, Audi 80 2.8 v6 1993.a,
Kasutaja avatar
Lauri-L
Postitusi: 362
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:13
Telefon: 53707925
Asukoht: Rakvere

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Lauri-L »

3.6 v8, volvo tagasild, algselt oli automaat, kuid taheti manuasl vist alla panna, Q käimar millel torsen kinni keevitatud.
Soovi korral vóin video lingi ka óhtul postitada, telefoniga suht jebla teha hetkel.
Iž 2715 1988 / Volvo S40 / Mitsubishi Pajero 1990
Soodsad keevitus tööd Rakveres.
53707925 - Lauri
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Kooserdasin eila pealinnas ja kuskil Lehtpuu tn. kandis nägin sellist mosset:

Pilt

Ei saanud ligemalt pilti teha,kuna tegemist oli liikuva isendiga..... :D
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Vostok
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Mai 2013 13:48
Asukoht: Valgamaa/Raplamaa

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Vostok »

Valga Automaailma juures näeb seda isendit tihti.

Pilt
Pilt
MZMA 408 '68 [77 ZFP]
Mossehaigus - Hing ihaldab uhket Volgat, aga mingi seletamatu jõud kisub ikka robustse Moskvitši poole.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

täna nägin kolme mosset päeva jooksul, üks sinine kombi, üks punane 412 ja haapsalu alekselas nelja tulega 408.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
21406
Postitusi: 75
Liitunud: 07 Jaan 2013 15:49
Asukoht: Taebla

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas 21406 »

kas valge 408?
Kasutaja avatar
r384n3
Postitusi: 231
Liitunud: 02 Juul 2012 11:42
Asukoht: Läänemaa, Kiideva

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas r384n3 »

Ma pakun, et tumeroheline 4 tulega 408, üsna roostes ning vanahärra roolis :) Ise olen seda 2 korda haapsalus näinud.
Audide lainel
21406
Postitusi: 75
Liitunud: 07 Jaan 2013 15:49
Asukoht: Taebla

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas 21406 »

Tumeroheline on kasutaja viirusboy vanaisa masin, aga valge, mida ma mõtlesin on mu sõbra vanamehe oma.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

r384n3 kirjutas:Ma pakun, et tumeroheline 4 tulega 408, üsna roostes ning vanahärra roolis :) Ise olen seda 2 korda haapsalus näinud.
just seesama, valgepeaga vanahärra mossel sai 10m enne tanklat penss otsa ja jalutas kanistriga tankla poole
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta