Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mart »

Tahtsid ka uudistesse saada või? :D
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

ei, aga äkki kuskile Gumball 2013 official moviesse läheb sisse kui joppab :D kõikidel masinatel pmts kaamerad peal ju
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mario »

SanderV kirjutas:käisin ka tna mossehuntimas
Gustavo vana mosse turu tn autoremondis

Pilt
nüüd on siis minu näpud ka seal mootoris käinud ja karpaga olid lood ikka väga nutused. polnud tühikäigu düüsigi, kõik muud düüsid valed ja karpa paska täis. rääkimata valepidi pandud kütusefiltrist. :D
päeva lõpuks sai nii leeki karpast kui leeki sumpsist ja päris kenasti nurruva mootori lõpuks. nõelklapp on mäda, siis peaks äge saama.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

kellel on tartus valge 2140 ilukilpide ja rõngastega numbrimärgi tähed TAJ.. oleks võinud siis aardla fastersi juures juttu tulla tegema mitte kohe minema panna :P
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

gustavi vana mosse oli tna täiesti pilbasteks juba, klaasid eest, vist mõlemad nii esimene kui tagumine ja midagi tehti kapoti all ka vist
Vostok
Postitusi: 52
Liitunud: 03 Mai 2013 13:48
Asukoht: Valgamaa/Raplamaa

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Vostok »

Sellel nädalal siis. :) Pildile midagi ei jäänud sest digikas on uimane.
Valgas nägin beeži mosset. 2140 kui silmad ei petnud. Kuumaastikut meenutaval tänaval oli teistest pillidest kõvasti kiirem ikka.
Saaremaal Angla tuulikute lähedal talus seisis korralik helebeež 2140 sissesõiduteel ja Pärnus nägin punast 2140(SL??) Einetakso.ee kirjadega.
MZMA 408 '68 [77 ZFP]
Mossehaigus - Hing ihaldab uhket Volgat, aga mingi seletamatu jõud kisub ikka robustse Moskvitši poole.
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mario »

SanderV kirjutas:gustavi vana mosse oli tna täiesti pilbasteks juba, klaasid eest, vist mõlemad nii esimene kui tagumine ja midagi tehti kapoti all ka vist
põhjus selles, et omanik tahtis kroomliistuga klaasitihendit, mitte tavalist musta.. aga töö käigus lagunes tagumine klaas, kellel on, minge pakkuge! :)
aga heli on autos hea ning müra isolatsioon on tasemel - terve auto üle tehtud müramati, vildi ja paksu vaibaga. :)
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

muidu sealt mõõda sõita oli huvitav.. algul 4 meest auto ümber pilgud kapoti alla, sõitsin mõõda siis 4 pilku mu mosse peal järsku :D
mario nagu aru saan siis töötad seal remondis? või kuidas info koguaeg sinuni jõuab :D?
Kasutaja avatar
mario
Postitusi: 378
Liitunud: 01 Aug 2010 00:02
Asukoht: Tartu-Jõgeva 55608255

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mario »

sõber töötab seal ja ise elan lähedal. oli hea natuke poistele karpa nõu jagada ja asja timmida. eks ma käin seal vahelduva eduga ja seoses klaasilõhkumisega tehti mulle ka kõne, et äkki mul mõni varuks... :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

mul kaks tagaklaasi on kui vaja, kuid kuidas seda tartu toimetada.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta