Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas carrec »

Vau, uskumatu, milline pilll!
Kasutaja avatar
Niki88
Postitusi: 121
Liitunud: 12 Veebr 2009 17:18
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Niki88 »

Lisan pildid oma kodu lähiümbruses elutsevatest mosudest!(Mustamäel)
Pilt
Pilt
See 408 on pisut ilusamaks tehtud,talvel oli ta meeletult pasane ja värv oli tuhm,hea.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Absolute beginner
Kasutaja avatar
kaupov
Postitusi: 61
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:51
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas kaupov »

Tundub, et sa elad minu kandis, sest kahte nendest masinatest näen ma pea iga päev.
pppp
Postitusi: 60
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:27
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas pppp »

Paljud isendid tulid mulle kah tuttavad ette, kuigi Mustakal juba päris mitu aastat enam ei ela / igapäevaselt ei liigu. Üks haruldane 412->2140 mitteametlik üleminekumudel kah kaamera ette jäänud...
Kasutaja avatar
Niki88
Postitusi: 121
Liitunud: 12 Veebr 2009 17:18
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Niki88 »

Mõtled seda 229BMCd?
Absolute beginner
pppp
Postitusi: 60
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:27
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas pppp »

Niki88 kirjutas:Mõtled seda 229BMCd?
Jah.
mplakso
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Mai 2009 00:19

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas mplakso »

Mul tekkis ise enda mossele 2,5 tolline otsetoru mootorist taha vedada ja sportpütt alla panna. Oleks hea? Mis see mootoriga teha võib?
iisak
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Veebr 2009 17:41
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas iisak »

mplakso kirjutas:Mul tekkis ise enda mossele 2,5 tolline otsetoru mootorist taha vedada ja sportpütt alla panna. Oleks hea? Mis see mootoriga teha võib?
Ei ole mian tõesti siinse foorumi/klubi moderaator, aga kodanik "mplakso" võtke end nüüd kokku ja lugege ka kuhu ja mida postitate! Konkreetses teemas käib jutt eestimaal leiduvatest mossedest.
Igasuguste 2.5" summutite küsimused võite esitada "Tehnilise" alamrubriiki "Üldine". Ja ega peale suure lörina palju ei muutugi.

Teemasse kah, üks päev üritan kohalikud maanttee hirmud üles pildistada. Üks neist väga korralik 2140 SL ja teine parempoolse rooliga 426/427 (vms.) 8)
Kasutaja avatar
Gun
Postitusi: 48
Liitunud: 11 Mai 2009 16:03
Asukoht: enamasti Tartu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Gun »

Selline asjandus põristas täna siis maja juurde meil :)
Pilt
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas carrec »

TO mplakso.
Nagu sulle foorumlased juba märkuse tegid, siis palun jälgi ikka kuhu sa kirjutad, ei ole mõtet risustada foorumit.
Mis puutub sinu küsimusse, siis võin sulle vastata, et peale suure lärmi ei juhtu midagi, auto liikumine läheb tunduvalt kehvemaks, ehk siis, see teeb mootori hoopis jõuetuks. Ega moskvich-i konstruktorid nii tolad ka ei olnud, et ei teadnud mida tegid ning mis autole külge monteerisid. Sumbuti on väga tähtis element auto juures, mille ehitus on saadud väga täpsete arvutuste ja katsetuste teel.
Vasta