IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas Kevin68 »

Tänud, kere poolest vajab ta tõesti päris usinasti tegemist.. aga perekonnas on suur väärtus sellel autol ning see on see, mis paneb seda masinat ülesse ehitama. Täna sai autoga lähemalt tutvutud, pagasnikust võtsin kogu kola välja, tagakoopad samuti suhteliselt läbi ussitanud omadega..

CIF'iga sai stanged üle tehtud, päris hea sai, rooste sain enamjaolt maha. Veel sai autole üks kõva käsipesu tehtud ning Mossuklubi kleeps leidis ka koha taga aknal. Tahaks suvelõpus alustada keretõid, sest praegu ülevaatus olemas aastalõpuni ning ei peaks seda käru peal töökotta vedama. Hetkel ajan aga kereplekke kokku nii kuidas rahalised seisud võimaldavad. :)


Pilt

Tagumine stange jäi selline, paar postitust tagasi on näha pildilt milline oli tagastange ennem

Pilt
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas Kevin68 »

Tervitust, kuna kereplekke väga müügis pole kuskil näha siis tegelesin muu "ebavajalikuga". Nimelt ostsin väga odavalt endale Kenwoodi kasett-maki ning 2 ovaali, et vaikselt auto kallal nokitsedes miskit muusikat ka kuulata saaks. Kuskilt midagi ümber ei teinud, kõlarid läksid esi istmete alla ning makk mahtus ilusasti orginaal pessa ära. Maki voolujuhtmed vedasin otse akuklemmide alla, see vast midagi hullu ei tohiks teha?

Kui kellegile on kereplekke pakkuda siis palun võtke minuga ühendust priva kaudu!

Pilt makist: http://fotoalbum.ee/photos/Kevin68/84918823/

Ning kõlaritest: http://fotoalbum.ee/photos/Kevin68/84918827/
Kasutaja avatar
Kombimiis
Postitusi: 185
Liitunud: 05 Veebr 2009 19:56

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas Kombimiis »

Läheb sellegi masinaga nii nagu punase 2140 ja Žiguliga?
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas MAZ »

Ma arvan,et Kevin saaks väga suure peapesu kodus,kui sellega samamoodi toimetaks nagu 2 viimase autoga. :evil :kill
Kuhu sa need kõlarid tahad panna ??? ega sa ometi uksepolstreid või muid kohti lõikama ei asu.
See on küll minu arvamus aga vanasse autosse moodne makk ei kõlba, kui siis kindalaekasse kõige rohkem.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas Kevin68 »

MAZ kirjutas:Ma arvan,et Kevin saaks väga suure peapesu kodus,kui sellega samamoodi toimetaks nagu 2 viimase autoga. :evil :kill
Kuhu sa need kõlarid tahad panna ??? ega sa ometi uksepolstreid või muid kohti lõikama ei asu.
See on küll minu arvamus aga vanasse autosse moodne makk ei kõlba, kui siis kindalaekasse kõige rohkem.

Postituses õeldud ju et midagi lõikama ega ümber tegema ei hakka, kõlarid on esi istmete all ja sinna need ka jäävad.

Ja @kombimiis: ega kõik ei peagi suure pauguga kohe peale hakkama et esimesel päeval masin pilbasteks ja kohe ehitama. Fakt on see, et see masin ei liigu minu käest kuskile ega saagi kuskile minna ning ajapikku ma üritan sellele keretööd siiski ära teha, kereplekkide otsing juba käib ning osad plekid juba olemas ka, niiet ei ole mõtet erutuda. :) Punase 2140nel ega ka Zigulil polnud kummalgil dokumente ning kered polnud ka kummalgil enam parimas seisukorras, enamvähem samasugused nagu sellel 412nel, sellel 412nel on selle eest aga väga suur perekondlik väärtus ning dokumendid.

Kevin
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas Jossu »

Kevin68 kirjutas:
MAZ kirjutas:Ma arvan,et Kevin saaks väga suure peapesu kodus,kui sellega samamoodi toimetaks nagu 2 viimase autoga. :evil :kill
..... Fakt on see, et see masin ei liigu minu käest kuskile ega saagi kuskile minna ning ajapikku ma üritan sellele keretööd siiski ära teha,....

Kevin

Sajandi nali, ütled seda iga liikuri kohta, kaks päeva hiljem on asi müügis...:D
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas Kevin68 »

No eks vaatame, mina olen endas siiski kindel ning seekord tean mida ütlen. :)
Kasutaja avatar
Kevin68
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Mär 2009 23:42

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas Kevin68 »

Tervitust, vahepeal masin seisis üle nädala aja kuna mul hetkel väga-väga kiired ajad. (eksamid, vahepeal olin 3 päeva Saaremaal jne) Eile käisin masinat üle pika aja käivitamas, päris pikalt üritasin ja käisin vahepeal bensiini peale pumpamas kuid bensiin ülesse ei tulnud - kas keegi oskab selgitada miks? (paak on poolenisti täis) Lõpuks lasin veidikene eetrit peale ning siis hakkas lubama ja lõpuks sain käima. Tehes ühe ringi toimis kõik korralikult kuid kui vahepeal seisin töötava mootoriga ning hakkasin kohalt ära minema siis ei saanud gaasi anda, suri gaasiga kohe ära ja üleüldse hakkas puterdama. Kui aga ükskord liikuma sain masinaga oli kõik nagu varem ning hiljemalt seda jama ka enam polnud.
Kasutaja avatar
indrek06
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Nov 2009 18:43
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas indrek06 »

Kevin68 kirjutas:Eile käisin masinat üle pika aja käivitamas, päris pikalt üritasin ja käisin vahepeal bensiini peale pumpamas kuid bensiin ülesse ei tulnud - kas keegi oskab selgitada miks? (paak on poolenisti täis).
Järelikult oli nukkvõll n.ö "vales asendis" ehk siis teisisõnu liigub ainult käsihoob pumba küljes ja bensiini üles ei pumbatagi. :)
AZLK 2140, 1978
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IŽ 412 IE - 1978, Kevin68

Postitus Postitas mossejumal »

indrek06 kirjutas:
Kevin68 kirjutas:Eile käisin masinat üle pika aja käivitamas, päris pikalt üritasin ja käisin vahepeal bensiini peale pumpamas kuid bensiin ülesse ei tulnud - kas keegi oskab selgitada miks? (paak on poolenisti täis).
Järelikult oli nukkvõll n.ö "vales asendis" ehk siis teisisõnu liigub ainult käsihoob pumba küljes ja bensiini üles ei pumbatagi. :)
Käivitamisel liigub käsihoob?
Vasta