Mossede kruiis mööda idarannikut 23.07.2011

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas Neeme »

Uhh, ma peaks ennast ka kirja panema, kuid ma ei tea, kas ma saan oma masina selleks ajaks valmis ka. Päris mitmeid tõsiseid probleeme on esile kerkinud. Esimene jama hakkas sellega pihta, et remondimehed lasid jalga. Ei, mitte minu pärast. Aga minu jätsid nad küll lõhkise küna ette. Nüüd teen ise. Aga mis mina tean autoremondist. Võibolla panen kiire ajutise värvi selga. Põhiline, et üritusel osaletud saaks. Aga eks näis.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas moskiito »

Neeme kirjutas:Uhh, ma peaks ennast ka kirja panema, kuid ma ei tea, kas ma saan oma masina selleks ajaks valmis ka. Päris mitmeid tõsiseid probleeme on esile kerkinud. Esimene jama hakkas sellega pihta, et remondimehed lasid jalga. Ei, mitte minu pärast. Aga minu jätsid nad küll lõhkise küna ette. Nüüd teen ise. Aga mis mina tean autoremondist. Võibolla panen kiire ajutise värvi selga. Põhiline, et üritusel osaletud saaks. Aga eks näis.
no peamine et sa ikka kohale veered, kasvõi "tehnoabina" :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1581
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas partnermosse »

Neeme kirjutas:Uhh, ma peaks ennast ka kirja panema, kuid ma ei tea, kas ma saan oma masina selleks ajaks valmis ka. Päris mitmeid tõsiseid probleeme on esile kerkinud. Esimene jama hakkas sellega pihta, et remondimehed lasid jalga. Ei, mitte minu pärast. Aga minu jätsid nad küll lõhkise küna ette. Nüüd teen ise. Aga mis mina tean autoremondist. Võibolla panen kiire ajutise värvi selga. Põhiline, et üritusel osaletud saaks. Aga eks näis.
Nalja peab ka saama ja olukorrast välja tulema---sprey selga ja oledki valmis tulema ;) :D
Viimati muutis partnermosse, 10 Juul 2011 01:30, muudetud 1 kord kokku.
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas Neeme »

Ma praegu laseks talle rekkavärvi peale. Disaini osas ei ole ma veel päris kindel. Kardan, et juhul kui ma ta korda ikka saan, ei tule sellest veel vaatamisväärsust. Aga midagi kunagi ikka ;) Ei, nii korralikult ma teda ikka üles ei putita, kui paljud meie klubikangelased teevad, vaid midagi ajaloohõngulist, mis ei pea olema just perfektne.
Aga kui tõesti selgub tõsiasi, et ma ei suuda teda korda teha selleks ajaks, siis ehk on olemas taoline inimene, kes julgeks mind võtta oma austusväärsesse Moskvichi. Nimetagu ainult stiil ja kõik variandid on võimalikud. Ühe foorumikaaslasega sai siin jaanipäeval korralikult tsirkust tehtud. Teemaks "Soovahetus" ;)
Mossedoktori, Sparko või Rahvamalevlase saaks ka suhteliselt kiirelt selga :D Või hoopis miskit muud... 8)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas moskiito »

täiustan natuke teadet:
Nimelt planeerin meie teekonda vähemalt 4 pikkemat peatust.
mustvee 30-60min
alajõe max 60min, läheb nii kaua kui läheb aga mitte üle tunni.
vasknarva luidetel 1H kuni 2H, vahepeal võimalus külastada omal soovil vasknarva küla ja tutvuda sellega mis vanast võimsast linnusest veel säilinud on ja uudistada venemaad. parikimine luidete juures maanteääres.

vahemaa alajõelt kuni vasknarvani peamiselt kruusatee. tolmavat teed on kuni jõhvi ristini, sealt edasi tolmuvaba tee.

olenevalt ajast selgub, kas sõidame ka mööda jõe äärt või sõidame otse kuremäele. kui lähme mööda jõeäärt, siis alates kuningakülast kuni maanteeni on taas tolmav tee.

viimane tolmav lõik on umbes 1km sõitu liivjärveni. Sel paraku meil pole taolist luksust nagu oli "oore puhkekohas". nimelt liivjärve ääres on ainult lõkkeplats, puuduvad nii toolid kui lauad kui ka varjualused, seega loodame et vihma ei saja :D
Seega rahvas, kui võimalik kellegil kirvest, siis võtke kaasa. maha langenud puudest saame seal piisavalt lõkke materjali. grillimiseks oleks hea kui võtaks keegi kaasa mõne grilli, süsi ka ei teeks paha. ma teen ise väikese investeeringu ja ostan ühe matka laua kaasa, siis on vähemalt kuhugi grillimise kraami panna ja õlle jaoks samuti koht siis olemas. kui on kellegil garaašis ka midagi taolist vedelemas, võtke kaasa :beer

illuka mõisa kohta uurin sellel nädalal veel välja ja gorodenko muuseumi vist ei pääse ikkagi, kuna illuka vald seda ametiku turismi asukohana ei reklaami, kuid helistan samuti sellel nädalal kontaktisikule.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1717
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas wax »

Ja registreeruge, kindlad tulijad. Kui jõuan, teen ka sel aastal kleepsu, teaks siis umbes kogust :)
AZLK 412IE '74 - AZLK 434IE '75 - M402 '57 ja mõned kastikad ning 40-ed ka.
https://www.facebook.com/WaxGarage
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas Edel »

Talvel mõtlesin: tulen. Aga mida lähemale see aeg jõudis,seda kahtlasemaks minu tulek muutus. Tänane vastus on: kahjuks siiski ei tule. Hoopis muud (Mossega mitteseonduvad) plaanid on.
Soovin teistele Mossede suursõiduga ühinejatele edu. Tehke kindlasti ka pilti ning näidake neid ka teistele.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas SanderV »

mul jääb ka see aasta tulemata finatspõhjuste tõttu .. oleks ligemal oleks vb tulnud
Kasutaja avatar
tafi
Postitusi: 278
Liitunud: 13 Okt 2009 19:26

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas tafi »

Mina kohal,Sterni mosse pardal :)
Tel 55627664
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: mossede kruiis müüda idarannikut

Postitus Postitas wolfe »

Mina jooksen ajaga võidu . Tööl pikemad päevad et jääks rohkem raha reisule ja mossele ;)
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Vasta