Pagass
Postitatud: 16 Dets 2012 22:32
Kuidas see lahti saada, kui tross kinni külmunud on? 

Viiks, kui võimalus oleksUrukoer kirjutas:tuleb auto kuskile sooja viia
Tagumise istme seljatugi mitte poltidega pagassist kinni pole? Traadiga "kalapüük" võib õnnestuda idegi, peab proovima.sass kirjutas:Kui tagumine iste õnnestub eest ära saada, siis saad salongist ka lahti. Ja võimalik, et saab isegi nii lahti, et ajad midagi pagasiluugi vahele (mingi kõver traat vm) ja lükkad vastavat hooba.
reeglina om, kuid seda reeglit väga vähesed kasutavad ning seega enamasti seljatugi lahtine ja just taoliste olukordade pärast.r384n3 kirjutas:Tagumise istme seljatugi mitte poltidega pagassist kinni pole? Traadiga "kalapüük" võib õnnestuda idegi, peab proovima.sass kirjutas:Kui tagumine iste õnnestub eest ära saada, siis saad salongist ka lahti. Ja võimalik, et saab isegi nii lahti, et ajad midagi pagasiluugi vahele (mingi kõver traat vm) ja lükkad vastavat hooba.
Tagaakna kate tõmba üles, sealt alt läbi avade saad need mutrid lahti keerata ja istme eemale tõmmata. Edasi nuputad ise juba välja mida tehamoskiito kirjutas:reeglina om, kuid seda reeglit väga vähesed kasutavad ning seega enamasti seljatugi lahtine ja just taoliste olukordade pärast.r384n3 kirjutas:Tagumise istme seljatugi mitte poltidega pagassist kinni pole? Traadiga "kalapüük" võib õnnestuda idegi, peab proovima.sass kirjutas:Kui tagumine iste õnnestub eest ära saada, siis saad salongist ka lahti. Ja võimalik, et saab isegi nii lahti, et ajad midagi pagasiluugi vahele (mingi kõver traat vm) ja lükkad vastavat hooba.
saluut kontruktorile ja doost autode omanikele kes leiutavad nippe kuidas kontruktori tasemel tööd põrmustadaSanderV kirjutas:õigetel meestel on see kate seal ka 4 kruviga niimoodi kinni et kruvikaga ligi ei pääse sest seljatugi ees