Mangelsi veljed

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas SanderV »

ma ei saa aru kui teema on juba tehtud siis miks mitte siin seda edasi kirjutada? ja kuhu ma need veljed pidin panema? ma kysisin hinda ju ? like wtf are u talkin about? ma ei myy ega osta midagi ju ma kysin nõu lihtsalt
pppp
Postitusi: 60
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:27
Asukoht: Tallinn

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas pppp »

Panen omalt poolt kah ühe Mangels 8-spoke pildi. Täiesti kohutavalt ebastiilsed, või mis? 8)
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas stern100 »

pppp kirjutas:Panen omalt poolt kah ühe Mangels 8-spoke pildi. Täiesti kohutavalt ebastiilsed, või mis? 8)
Minu arust superhästi sobivad sellele isendile alla, mis seal pildi peal on. Mosse alla ka kenad kui seda keskmist ilukilpi ei ole
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 120 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Parem pane endale laiendatud veljed ja kroom ilukibid v6i siis need 2140 keskavast v2lja tulevad asjandused. (Minuarust) tunduvalt ilusamad ja maitsekamad, kui mangelsid.
"2140"
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas Martpoiss »

Kusjuures seda Mersu pilti tahtsin ma ise ka siia postitada, et ainus võimalus kuidas Mangelsi 8-spoke hea välja näeks, aga kahjuks ei leidnud seda üles.
Kasutaja avatar
Tarmo
Postitusi: 66
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas Tarmo »

Ega 13" Mangelseid ei olegi kohanud, isegi 14" tuleb otsida . Kasutan siinkohal kaasfoorumlaste pildivara, et tuua näide 14" Mangelsi valgest veljest AZLK all. Maitseasi. Pärit on nad vana Toyota Hiace alt Soomest. Elite alla ei paneks mitte!
Pilt
Pilt
Rehvimõõt on 165/60R14 ja tagaratas kipub kurvides koopalogarit kulutama ...
Kasutaja avatar
ToM
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Jaan 2010 13:41
Asukoht: Rapla maakond

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas ToM »

Ma ei saa aru kust see jutt, tuleb et mangelsid ei sobi, neid häbenetakse ja vihatakse? Vääga kahtlane. Või olen ma millestki ilma jäänud? 8)
Üks lahe masin ;)
Pilt
Varblane
Postitusi: 153
Liitunud: 01 Apr 2009 01:36
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas Varblane »

Masin on lahe aga need veljed ei sobi kohe mitte(lausa rõvedad), kõvasti ilusam oleks originaal valge plekk mis laiemaks tehtud ja millel 2140 kapsel rummu peal ja kroomitud mutrid.
Gardaan,keneraator,garba,tüüs,garter........
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas Neeme »

Ma ei sa aru, mis seal rõvedat on. Samasugusele või kastikale näiteks sobivad.
Vat selle originaalvelje laiendamise osas oleks taoline küsimus, et kuidas ametivõimud selisesse asjasse suhtuvad? Suvalise tahma kokkukeevitatud asjandus võib olla ikka paras surmarelv. Minu keevitusalased teadmised on küll 17 aastat tagasi Bornholms Erhvervsskolest omandatud, kuid ma usun, et asi ei ole eriliselt muutunud.
Palun ole hea ja too välja hea alternatiiv Mosse originaalile ja Mangelsile.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Mangelsi veljed

Postitus Postitas kOll »

Minu 5 kopikat asjast - mangels on rõve valgena, hõbedasena, roostes...
Kui aga on musta värvi või sõltuvalt autost, kas siis autoga sama või sobivalt kontrastset värvi, siis on asjalood hoopis teisiti(2140 ja variaadid/kastikad).
Muidugi kroomsangadega AZLK/M408/412-le mangelsid, ükskõik mis värvi, oleks ikka nagu auto vägistamine juba... ikka velg laiaks ja kilp või keskavakate peale!
Veel ühe alternatiivina 408/412-le pakuks 15-tollise 407/403-e velje laiendamist ning siis nendele sikutaks 175/40R15-sed rehvid sinna peale, kui oleks isu näiteks lowrider omale teha(NB!-praktikas katsetamata!). Sõltumata auto värvist mustad ja kroomitud 407 kilbiga!
Neeme kirjutas:...
Palun ole hea ja too välja hea alternatiiv Mosse originaalile ja Mangelsile.
Pilti pean otsima oma teisest arvutist aga seniks saab aimu allolevast videost, milline velg mossele istub iga ilmaga:
http://www.youtube.com/watch?v=6m_lAc2TRv4
Ainult kodarad ja keskosa peaksid kuldsed olema, muidugi "13 ja sobiksidki mu ´77 aasta sinisele perfektselt! :smokin
Viimati muutis kOll, 26 Mai 2010 22:28, muudetud 2 korda kokku.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Vasta