iz 2715 1989 mossejumal

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Suletud
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

canyondrift kirjutas:
mossejumal kirjutas:Salong värvitud ja koos :D :D .Küll need pildid tulevad.Aga värvivalik suur ei teagi kohe,kas värvida:korrida,hall,roheline ,siniseks.aga see mida mina tahan polnud poes.Peab iga nädal vaatamas käima :D :D.
Minuarust segatakse ikka õiget, korralikku värvi poes kokku. Misasja sa sinna toppida tahad, omal on väike põrra põrra üle tõmmatud suvalise kraamiga ja pidamist ei ole grammigi, ilma kõvendita aialipivärvi ei ole mõtet osta, järgmine aasta võta jälle sama töö ette.
Mida sa ajad,mis krdi põrra põrra ja pidamist,eks krunt tuleb ka ikka ju.Ma ei saa aru miks ma üldse kirjutan siia,kui juba hakkab jälle blablabla.
canyondrift
Postitusi: 142
Liitunud: 04 Veebr 2009 17:31

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas canyondrift »

Ma võin sulle näidata, mis on põrra põrra ja milline nägi asi välja peale värvimist ja milline näeb ta nüüd, aasta hiljem välja.
See on põrra põrra, Riga 13. Sai värvitud ~aasta tagasi, natuke peale ja võrdle vahet
Kokkupanemise pildid
Pilt
Peale kasutamist on sellest järel ainult tuhm punane värv mis läigib ainult mingi poleerimisega, mõned kohad on täita metallini väljas, mõned kohad on lihtsalt ära sadanud ja krunt alles jäänud.
Eeltööga ei koonerdanud, krunt, pahtel paagile, krunt, vesilihv 800'ga ja siis alles värv. 800 on küll akrüülile palju, aga värv oli ka sitt. Ehituspoest ostetud pentaprim millega aiaposte värvida kõlbab.
Viimati muutis canyondrift, 16 Mai 2010 22:20, muudetud 1 kord kokku.
Killa
Postitusi: 168
Liitunud: 08 Veebr 2009 00:04

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas Killa »

mossejumal kirjutas:
canyondrift kirjutas:
mossejumal kirjutas:Salong värvitud ja koos :D :D .Küll need pildid tulevad.Aga värvivalik suur ei teagi kohe,kas värvida:korrida,hall,roheline ,siniseks.aga see mida mina tahan polnud poes.Peab iga nädal vaatamas käima :D :D.
Minuarust segatakse ikka õiget, korralikku värvi poes kokku. Misasja sa sinna toppida tahad, omal on väike põrra põrra üle tõmmatud suvalise kraamiga ja pidamist ei ole grammigi, ilma kõvendita aialipivärvi ei ole mõtet osta, järgmine aasta võta jälle sama töö ette.
Mida sa ajad,mis krdi põrra põrra ja pidamist,eks krunt tuleb ka ikka ju.Ma ei saa aru miks ma üldse kirjutan siia,kui juba hakkab jälle blablabla.

põrra põrra on põrnikas ehk VW Beetle- minu aru saamist mööda
Edit:jäin hiljaks
Viimati muutis Killa, 16 Mai 2010 22:39, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas saarlane »

loe eelmist postitust. Mossejumal, mida sa solvud kohe, kuula targemaid parem.
Aitan Ebay'st asju tellida.
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas jartmok »

Kaugel masina on, värvitud? vähemalt millalgi käsi jutt läbi et matistad.
Nüüd koolivahaeaeg ka, peaksid saama teha ju.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

jartmok kirjutas:Kaugel masina on, värvitud? vähemalt millalgi käsi jutt läbi et matistad.
Nüüd koolivahaeaeg ka, peaksid saama teha ju.
Asi on nii,et vabadus hakkab 22juuni ja masinale vaja põhjale mastiks panna.Värv olemas.Vaja ainult värv peale lasta ja uus tuuleklaas ette.Kuskil juuli keskpaigas saab sõitma teise.Korralikult saab masina juurde alles 30juuni.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Noonii
Pilt
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3334
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas stern100 »

Väga ilus töö tehtud! :beer
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 125 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

stern100 kirjutas:Väga ilus töö tehtud! :beer
Aitähh,ega su enda masinal pole väga vigagi,siis kui värvitud saab on tiptop :beer
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: iz 2715 1989 mossejumal

Postitus Postitas saarlane »

triip sakiline vöi
Aitan Ebay'st asju tellida.
Suletud