AZLK 2140 1984 SanderV

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1668
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas Edel »

Kui see on rallikas,oleks mõtekas tagatuled asendada tava 2140 omadega. SL-i tuled on niigi haruldased,miks neid lõhkuda.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

kui keegi neid tahab maksku postikulu kinni ja saatku korralikud tava 2140 tagatuled vastu..
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

kas selliseid logareid ka on mis lihtsalt käivad koopas ja millegagi kinni pole?... uurisin enda logareid, ei leidnud kuskilt polte ega mutreid millega kinni oleks. Niiet need peaks tõmmates ära tulema vms? Tagalogarid vanemat tüüpi .
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas mossejumal »

SanderV kirjutas:kas selliseid logareid ka on mis lihtsalt käivad koopas ja millegagi kinni pole?... uurisin enda logareid, ei leidnud kuskilt polte ega mutreid millega kinni oleks. Niiet need peaks tõmmates ära tulema vms? Tagalogarid vanemat tüüpi .
Tee ikka tolmust puhtaks ja pasast, mis logaris on. kuskil äärtes on need poldid ja eesmistel on veel seal kus on porilapakas.
Logarid ilma poltideta ei tohi ju olla,sest sõiduajal kukuvad need ära.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

ju peab vaatama esmapilgul kuskilt mingeid silma ei jäänud nii seest kui väljast
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

küsimus jartmokile kui ta siia tuleb.. teised oskajad võivad ka vastata.. kui ma harjaga pleki paljaks lasen kas siis tuleb rosotesurma ka panna, kui ma niikuinii lasen happekrundi peale, või piisab lihtsalt pleki haljaks laskmisest ja siis happekrunt peale?
jartmok
Postitusi: 316
Liitunud: 15 Dets 2009 14:38

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas jartmok »

SanderV kirjutas:küsimus jartmokile kui ta siia tuleb.. teised oskajad võivad ka vastata.. kui ma harjaga pleki paljaks lasen kas siis tuleb rosotesurma ka panna, kui ma niikuinii lasen happekrundi peale, või piisab lihtsalt pleki haljaks laskmisest ja siis happekrunt peale?
Piisab lihtsalt haljaks laskmiseks, silikooneemaldajaga puhastamisest ja h.krunt selga.
Muidugu käib mingi aja vältel kohe hapekale tavakrunt ka selga, et enda üksteisega korralikult seoks.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

jah agajäin seda mõtlema et kui plekk on juba pooriline natuke roostest ja harjaga kõike kätte ei saa kas see happekrunt nagu tapab selle ära või see hakkab edasi minema sealt?
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1668
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas Edel »

SanderV kirjutas:jah agajäin seda mõtlema et kui plekk on juba pooriline natuke roostest ja harjaga kõike kätte ei saa kas see happekrunt nagu tapab selle ära või see hakkab edasi minema sealt?
Räägivad,et happekrunt aitab vast siis,kui plekk on vaid õhukese pindmise rooste korraga kaetud. Mina eelistaks ka roostesurmaga,enne happekrunti,üle käimist. See on selge,et kõike roostet kätte ei saa,eriti veel sellised uurded,kuhu ühegi riistaga ligi ei saa. Tasuks ka see teadmiseks võtta,et traathari eemaldab vaid pindmise ja lahtise rooste.
Edu!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140SL 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

Nii tegin siis natuke valget. Harjasin keskosa(esi tungraua aukudest kuni tagavedrude kinnituskohtadeni). Krunti maha ei lasknud sest ei näe sellel mingit mõtet kuna ta väga hästi peal ja niipalju kui ma seda harjand olen seal roostet all ei ole. Paraku harjaga kõikjale ei pääse ja mõnedes nurkades veel isegi mastiks peal mis tuleb kuidagi ära nokkida. Viskasin õhtul ka roostesurma peale. Homme kui ilma lubab lasen tagaosa puhtaks ja panen roostesurma peale. Ülehomme plaanis siis harjaga veel korra üle käia ja kruntima hakata.
Pilt
Vasta