Ensv autotõste seadeldis

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Ensv autotõste seadeldis

Postitus Postitas tanello2 »

kui ma auto sain,siis selline kaadervärk tuli temaga kaasa,aru aga mina ei saa kust kuradi otsast või mis pidi see tolbajoo töötab????
Pilt
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Ensv autotõste seadeldis

Postitus Postitas sass »

Parempoolne osa töstab/langetab, vasakpoolne pannakse originaaltungraua augu sisse.

Kasutamine ei ole just väga möistlik, sest väänab lahti originaal tungraua kohti ja on ka oht vigastada kere/küljekarpe. Otsi parem kohe korralik hüdrauliline tungraud.
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: Ensv autotõste seadeldis

Postitus Postitas marek »

Antud riistapuu tõttu mossedel üldjuhul tagumised karbinurgad/esitiivad mõlkis. Ei soovita kasutada.

Enda oma peal proovisin järgi kui masina sain aastaid tagasi, tulemus siin:

Pilt

Tung vajus ära kuna ei olnud õige nurga all ja juhtus nii. Õnneks olid tiivad niikuinii utiil.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Ensv autotõste seadeldis

Postitus Postitas SanderV »

jep endal ka see olemas ja kasutan suht hädajuhtudel, selle lingi lükkad kas üles ja alla ja siis pumpad tundi üles, alla liigutad nii et paned lingi teise asendisse ja alguses peab alla suruma hoova, auto natuke kerkib, ja kui hoova üles lased siis langeb uuesti. Paraku kui ettevaatlikult ei tee siis lõhub päris edukalt. tavaliselt alla lastes, tõstad auto üles ja lased tuimalt alla. Mingi moment läheb väga suur raskus tungi kohale ja väänab päris edukalt, alla lasetes tasub tegutseda väga rahulikult ja tasakesi et jõudusid vähendada.
Ise kasutan muidu ka juba pikemat aega hüdraulilist, esisillale panen amordi kinnituse alla ja tõstan, tagasillale suvalt kuskile silla alla..
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Ensv autotõste seadeldis

Postitus Postitas Urukoer »

Võib ka kasutada uuemat versiooni ,mis sarnane VAZ tungrauaga. (mugavam pagassis kaasakanda )
Vähemalt AZLK mudelitel on ta olemas.IZ puhul ei oska öelda kas sellist tungi üldse komplekti pandi või pandi võiduka lõpuni selle pildiloleva versiooniga.
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: Ensv autotõste seadeldis

Postitus Postitas tanello2 »

Tra see selgitab nii mõndagi.mul taga kUljekarpide kohad seal alt mõlkis ning eest üks see puks täitsa kõver ja läbi.kuid õnneks kirjutati kuidas alternatiivselt tungrauda alla panna.garaazis seisavad meil vist 5 erinevat ensv toodet.uks suurem kui teine.nuud siis selge et selle jätan niisama iluasjana alles.
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Ensv autotõste seadeldis

Postitus Postitas Urukoer »

See konserveeri ja nii aasta kümmne pärast, koostöös Osta.ee, ongi pensionifond loodud :D
Vasta