AZLK 2140 1984 SanderV

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

aga davai 2140 mehed, pange igale poole oma masinad 6000 euriga müüki, vaatame mis see kindlustus siis turuväärtuse kesmiseks ütleb :D
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas ABS »

SanderV kirjutas:aga davai 2140 mehed, pange igale poole oma masinad 6000 euriga müüki, vaatame mis see kindlustus siis turuväärtuse kesmiseks ütleb :D
Päris hea mõte! :D
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:tuled jäid terveks? vaata mu esitulesid nüüd uuesti.. ja tagumised poritiivad on sirged, tagapõll on mõlkis... ja esiotsa kohta...
NAHUI ma pean leppima mingi guvaldaga üles pekstud plekkidega kui mul auto oli sirgete plekkidega ja roosteta, nüüd pean mingi sitaga leppima... ma tahan samaväärset masinat tagasi mis oli enne avariid... piltidelt pole näha aga terve nina on saanud tegelt paar milli tahapoole, niiet seal tõmbamist jagub..
mu masin ei ole nii ront, et ma peaks leppima mingi üles klopsitud variandiga..
ja taastan siis kui aega ja raha, esimese kohta ma võin kohe öelda et seda pole mitte kunagi... ja kuna mul pole mosse pühapäeva auto siis on seda korda vaja ASAP
sry, ei pannud kohe tähele et tuled samuti läksid. kuid vähemalt esivõre vähemalt jäi terveks, vähemalt fotol sedasi paistab.
aga nüüd võrdle minu auto pauku ja siis enda oma. albumis on 4-5 pilti mul sellest tehtud. Minu auto kapott oli 5cm nihkes. Vasaku tiiva sain põlle vahetamisega enam-vähem sirgeks ja parema pidin välja vahetama, samuti ka kapotti.
http://s1111.photobucket.com/user/etckn ... Ish%202125
Minu pakutud lahendus ongi selline et saaksid autoga kohe sõitma hakkata ning kui aega ja raha tekkib, saad korralikult taas üles ehitada. MInu kombi ootabki praegu neid viimasaid asju, aega ja raha kuid sõita ju vaja.
see sinu viimane mõtte ei olegi sugugi paha :D tegelt juba praegu enamike sarnases korras olekus 2140-ed keskmiselt 1000 euro kandis :beer
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

ja ei, esivõre ei jäänud terveks, mõned ribid ikka pooleks
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:ja ei, esivõre ei jäänud terveks, mõned ribid ikka pooleks
Jama :S
Igatahes ootan huviga kindlustuse tulemusi ja hoian pöialt et nad vett peale ei tõmba.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas sass »

Kindlustus vaatab tehtud tehingute pealt, mitte müügis olevate masinate hinna pealt hinna. Ehk siis masinad peavad reaalselt ka müüdud olema.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

nii natuke mõtlemisainet neile kes arvasid et vigastused kerged ja ei uskunud mind... käisin remonditöökojas ja seal 1 suht mõistev vana rääkis, et tema isiklikult seda masinat ette ei võtaks, kuna ta esiteks ei oska seda teha ja ei tea kuidas juppide kättesaadavusega on, hinnakalkulatsiooni kohta ütles et ei oska öelda millal saab, kuna jällegi juppidega on nii nagu on.. küsisin siis roughly mis see maksma võiks minna, ütles et silma järgi hinnates kui niimoodi klassikaliselt korda teha, siis töö läheks kuskil €1000 kindlasti... käisin juppide hindasid poes vaatamas, kokku läheks kuskil €500-€600 ainult juppide alla + värvid pahtlid and shit

ehk siis arvatavasti tuleb hakata kindlustusega auto väärtuse üle vaidlema
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas moskiito »

Küsimus: mida peetakse silmas "klassikaline taastamine"? Kui selle all peetakse silmas plekkide vahetamist siis see 1000 on kl üle pakkutud kõvasti. Ninaplekkid võin sinu autol ise välja vahetada ja seda 250 eurorubla eest. Tagatiivaga ma hakkama ei saaks kuna puudub keevitusmasin.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas SanderV »

250 euri koos värvimisega v? ja tagatiiba polegi vaja tagapõlle on vaja
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1984 SanderV

Postitus Postitas moskiito »

SanderV kirjutas:250 euri koos värvimisega v? ja tagatiiba polegi vaja tagapõlle on vaja
Ettevalmistuse võin ka ära teha aga värvima ma ei hakka, ei soovi teise autoga riskida. Enda auto juures vel võin proogida värvida aga mitte võõra auto juures.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta