K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas marko »

Vene küünaldega ei tasu jah mässata.Ise kasutan NKG-sid ja viimastega olen sõitnud selle aasta jooksul ca 30000 ja käib kui kell ja seda ka korraliku piitsutamisega :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
pealikk
Postitusi: 15
Liitunud: 09 Sept 2009 10:58

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas pealikk »

panin siis uued NGK küünlad kuid sai 10 km sõita kui neis oli kolm juba läbi ja kolmanda silindri küünal oli ilus ja korras ???
ma just imestan miks ta nii kähku küünlad läbi põletas ja olid lisaks veel tahmased??
Sai pandud mingid suvalised vanad bosch i küünlad ja hetkel toimib....põhiline mure ikka oli see et sai uued küünlad peale ja kui maha võtsin olid na jube tahmased(süüded sai kakorda regullitud)???
on ikka jama... :help
karpa sees sai vedeliku nivoo ka kontrollitud kuna oli kahtlus et ujutab üle,tundus et oli ok??
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas marko »

pealikk kirjutas:panin siis uued NGK küünlad kuid sai 10 km sõita kui neis oli kolm juba läbi ja kolmanda silindri küünal oli ilus ja korras ???
ma just imestan miks ta nii kähku küünlad läbi põletas ja olid lisaks veel tahmased??
Sai pandud mingid suvalised vanad bosch i küünlad ja hetkel toimib....põhiline mure ikka oli see et sai uued küünlad peale ja kui maha võtsin olid na jube tahmased(süüded sai kakorda regullitud)???
on ikka jama... :help
karpa sees sai vedeliku nivoo ka kontrollitud kuna oli kahtlus et ujutab üle,tundus et oli ok??

No kui ikka tahmab siis segu rikas,küünlaid ta vast läbi ei põleta vaid see tahm ongi see süüdlane tavaliselt.Igaksjuhuks tasub silindris surved ära kontrollida.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
pealikk
Postitusi: 15
Liitunud: 09 Sept 2009 10:58

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas pealikk »

mis silindri surve siis näitab v(räägib) mulle :think
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas marko »

pealikk kirjutas:mis silindri surve siis näitab v(räägib) mulle :think

Ehk seda kas mootor hõre või klapid ebatihedad :) Eks kuskilt tuleb seda tahmamise jms viga otsimist alustada.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Mul ka mingi imelik jama, ei tööta kohapeal ilma tooreta ja sõidu ajal ammugi mitte.
Sõidu ajal ka toorega ei taha töödata, tuleb pöördesse ajada, siis läheb nii, et vähe pole, aga muidu teeb mingit kahtlast häält, nagu miski tahaks pöördeid vägisi alla suruda.
Keegi ei tea, mis viga võib olla ?
"2140"
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas marko »

A.Roosenberg kirjutas:Mul ka mingi imelik jama, ei tööta kohapeal ilma tooreta ja sõidu ajal ammugi mitte.
Sõidu ajal ka toorega ei taha töödata, tuleb pöördesse ajada, siis läheb nii, et vähe pole, aga muidu teeb mingit kahtlast häält, nagu miski tahaks pöördeid vägisi alla suruda.
Keegi ei tea, mis viga võib olla ?

Alusta karpast :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas moskiito »

kui see probleem on praegutekkinud siis on kaks varjanti, kas midagi on kuskil ees, või siis tõmbab kohe käivitades karpa jäässe.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
A.Roosenberg
Postitusi: 204
Liitunud: 30 Okt 2009 21:35
Asukoht: Tallinn, Keila, Läänemaa

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas A.Roosenberg »

Probleem tekkis juba ennem külmakraade, karpa vahetasin suve lõpus, toimis normaalselt, aga siis natuke hiljem tuli see jama.
Ilma tooreta sõidab ainult pedaal põhjas ja siis on ka selline kahtlane heli nagu suruks pöördeid maha.
Seda häält on natuke raske seletada, ta kuidagi jämedam tavalisest mootori häälest, aga kui pöördesse ajan, siis on kõik normaalne, sõidab ~25m ja siis turtsub ja siis tuleb see sama jama jälle .
"2140"
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: K:Sõiduajal tõmbab hinge kinni??

Postitus Postitas via »

Kui bensu toru paagist ei anna peale ja on poolumbes, siis on sellised sümptomid. Voolik pumba küljest lahti ja paagil kork maha, ning siis suruõhuga läbi...
Teine variant on pumba klapid, osadel variantidel tuleb üks klappidest pesast välja (ei mäleta kumb).
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
Vasta