AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas marko »

Sellist riistapuud millega saab piiluda kitsastesse aukudesse jne,võib küsida firmadest kes tegelevad veetorude ummistuste jms.asjadega ja ka turvafirmades tehnikaoskondades peaks selline asi olema.Tartu piirkonnas saaks ehk isegi aidata,tegu painduva pulgaga millel kaamera otsas ja väiksest monitorist saab jälgida.Pole mootori juures kunagi proovinud,aga peaks ära katsetama :)
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas moskiito »

marko kirjutas:Sellist riistapuud millega saab piiluda kitsastesse aukudesse jne,võib küsida firmadest kes tegelevad veetorude ummistuste jms.asjadega ja ka turvafirmades tehnikaoskondades peaks selline asi olema.Tartu piirkonnas saaks ehk isegi aidata,tegu painduva pulgaga millel kaamera otsas ja väiksest monitorist saab jälgida.Pole mootori juures kunagi proovinud,aga peaks ära katsetama :)
see on hea ja mugav vahend. Minu vend pani ise tööjuures sellise asja kokku vanadest arsti riistadest. :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No nii,peale plokikaanetihendi vahetamist sai sõidetud 500 kilti ja plokikaan uuesti pingutatud. Pean mainima,et uus tihend oli ikkagi koomale vajunud. Sai ikka hulga juurde keeratud. Nüüd siis on pikemaks ajaks rahu majas. Muudkui sõida. Olen hakanud viimasel ajal tehtud töid kirja panema,sest masinaid teisigi ja kõike ei jõua meeles pidada. Ja tore on mingi aja pärast avastada,et mis massin sai uut õli ja mis ei saaanud... Vanasti sai ikka kõik kulud kirja pandud,kuid eelnevatel aastatel jäi asi soiku. Jõuad sa päris kõike kirja panna. Selleks peaks siis veel üks mees kõrval olema....
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No nii,see mis juhtuma pidi,juhtuski. Nädalavahetus oli karm ja sai mingi Törli vedelikuga liiale mindud....


Pilt


Pilt


Olin lakku täis peaga roolis ja põrutasin ühele jalgratturile sisse :(
Kohal oli nii politsei ,kui ka muud laigulised.


Pilt


Eriti mul käsi ei väänatudki....pääsesin terve nahaga..... :lol
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas kOll »

Kuradi velomehed, pidevalt jalus onju! Hea, et mosse nagu tank, pole kriimugi.
Kas ma seda sadulat sealt saaksin, sõbral oleks hädasti vaja?
:beer :beer :beer :burnout
:D
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

kOll kirjutas:Kuradi velomehed, pidevalt jalus onju! Hea, et mosse nagu tank, pole kriimugi.
Kas ma seda sadulat sealt saaksin, sõbral oleks hädasti vaja?
:beer :beer :beer :burnout
:D
Sadul sõitis koos jalgratturiga minema...seda ei saa. :D
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No nüüd siis sai päris pikk vahe tehtud ......

Lugu seande,et suvel sai muude asjadega möllatud ja eks ka Mossega ringi aetud. Kuni sinnamaani,et peale pikemat sõitu avastasin puudused oma tehnilises passis...... Nimelt oli jäänud ülevaatusel (korralisel) käimata ja tempel lausa puudu..... :D See muidugi ei seganud minu liikumist mööda vabariiki lausa 10 kuu jooksul. Eks mind peatati siin ja sealpool kinni ja ise liikusin ka avalikult...... kuid ei tulnud neil ega ka mul meelde kontrollida selle templi puudumist. Kuigi puhumist sai tehtud siin ja sealpool. Lõpuks kui avastasin,jätsin ka sõidu pooleli ja olin muidu korralik..... :lol

No ja siis tulid vahepeal tervislikud brobleemid ja ei saanud uksestki sisse.... Nüüd siis alles eila hakkasin ülevaatuseks valmistuma. Kaotused polnud ka teab mis suured. Tagastange sai vahetatud,kolm uut pidurivoolikut,üks pidurivedru,rooliotsa kausid,esituli,tagatule pirn ja mõni poldike-mutrike. Ja kogu suveperioodi jooksul õnnestus üksainus kumm pea siledaks sõita. Seegi sai vahetatud. Mine tea,kunas poisid käpakil auto kõrval mustri sügavust mõõtmas.
Muidugi iseenesest mõistetavalt sai aidas käidud ja naela otsast spets pidurid alla toodud,.....Sellest oli kasu nagu igal aastal..... Ega vanadelgi viga polnud,kuid igaks juhuks siiski. Pole seda raha loopida ja kindlam tunne ikka ka.... Ja juhtus see mis juhtuma pidi-ülevaatus õnnelikult läbitud. Kahju muidugi,et ei saanud suvistest üritustest osa võtta. Arvatavasti polnud need viimased....

Pilt
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas moskiito »

TALUPOEG TALUJA kirjutas:Kahju muidugi,et ei saanud suvistest üritustest osa võtta. Arvatavasti polnud need viimased....
ma ise arvan ka et see viimane ei olnud, võttes arvesse kui palju meid lõppuks kokku sai :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

No oli näha ja kuulda küll. Mida rohkem,seda uhkem!
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: AZLK 2140 1987 a. TALUPOEG TALUJA

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Juba pikemat aega olen täheldanud,et minu nina tunneb tosooli lõhna salongis. Tüdinesin lõpuks selle haisu sissehingamisest ja võtsin asja käsile. Tuli välja,et ühel radikatoru otsal tinutus läbi laskma hakanud. Kunagi aastaid tagasi sai seda tinutatud,kuid paistab,et pisike nõelaauk jäi ikkagi sisse. Ventilaatorit maha võttes oli kohe näha,et paremalt poolt äärmisel torul selline märg kiht peal. Auk oli aga nii salakaval,et isegi surve sisselaskmisel esialgu märku ei andnud. Ajasin siis radika keevas vees tuliseks ja pistsin kaussi nii sooja vette,et käsi veel kannatas. Alles siis näitas koha välja,kust läbi andis. Eks see jahutusvedelik on salakavalam kui vesi. Too ronib alati läbi.
Radikat maha võttes jooksis sealt välja jube roostene kraam. Küll sai seda siis veega loputatud ja loksutatud. No küll kogub aga sodi. Lõpuks lasin survepesuriga radika ribide vahed ka puhtaks. Vana lahtikoorunud värv lendas ka minema. No nüüd peaks siis tarre puhas õhk ka tulema. Eks me näe. Igal juhul soovitan ka teistel soendusradikas enne talve maha võtta,et saaks puhtaks loputada. Eriti just siis,kui seda pole ammu tehtud. Selle läbi vast läheb toas soojemaks..... 8)
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Vasta