IZ 412 1990 sass

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas viirusboy »

Ma usun et ta mõtles, et kas sa värvid veljed valgeks või midagi... Aga veljekapslid või ilukilbid on ka head asjad :D
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas sass »

viirusboy kirjutas:Ma usun et ta mõtles, et kas sa värvid veljed valgeks või midagi... Aga veljekapslid või ilukilbid on ka head asjad :D
Köik veljed on valgeks värvitud juba... Seega ei tea, mis ta mötles.

Igatahes vahepeal toimunud niipalju, et vahetasin karburaatorit (jälle!). K126 asemel läks peale DAAZ-2140, millel sai köik kuluosad ära vahetatud (remontkomplekt poest). Alguses töötas ideaalselt ja peale väikest prooviringi kadus tühikäik. ???

Külge panin mingi korraliku antenni ka, mis aitab raadiol normaalselt funktsioneerida.

Ja jätkuvalt on mingi loll kolin mootoris - ise kahtlustan hetkel ketileevendit. Vöib-olla kett lötv lihtsalt... Ei tea, täna vaatan ruttu üle.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas SanderV »

mõtlesin värvi jah.. esimesed tunduvad kuidagi "vanad"
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas sass »

SanderV kirjutas:mõtlesin värvi jah.. esimesed tunduvad kuidagi "vanad"
Tunduvad ainult... Esimestel on piduritolmu peal jne. Köik veljed said enne alla panemist uue värvkatte.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas SanderV »

kuidas edeneb? Kuulsin et suloli mootor kotti jooksnud vahepeal
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas sass »

SanderV kirjutas:kuidas edeneb? Kuulsin et suloli mootor kotti jooksnud vahepeal
Tösi ta on... Ma küll ei tea, kus seda kuulsid, aga mootoril köva kolin tuli sisse ja käib raskelt ringi. Vötsin esialgu plokikaane maha - 3. silindri kolb valjub allapoole, kui muljuda ülevalt. Juhtus see siis 22. kuupäeval - eelmine aasta sama päev lendas tagasild...

Kui pidustused läbi, siis ilmselt vötan mootori täiesti laiali ja uurin, mis viga.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas moskiito »

sass kirjutas:
SanderV kirjutas:kuidas edeneb? Kuulsin et suloli mootor kotti jooksnud vahepeal
Tösi ta on... Ma küll ei tea, kus seda kuulsid, aga mootoril köva kolin tuli sisse ja käib raskelt ringi. Vötsin esialgu plokikaane maha - 3. silindri kolb valjub allapoole, kui muljuda ülevalt. Juhtus see siis 22. kuupäeval - eelmine aasta sama päev lendas tagasild...

Kui pidustused läbi, siis ilmselt vötan mootori täiesti laiali ja uurin, mis viga.
kui kolb vajub alla siis pakkun kahte varjanti. Kolvi sõrm ütles tööleppingu üles ja kepsu saaled otsustasid et aitab neil tööst, aeg pidu panna.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas SanderV »

sass kirjutas:
SanderV kirjutas:kuidas edeneb? Kuulsin et suloli mootor kotti jooksnud vahepeal
Tösi ta on... Ma küll ei tea, kus seda kuulsid, aga mootoril köva kolin tuli sisse ja käib raskelt ringi. Vötsin esialgu plokikaane maha - 3. silindri kolb valjub allapoole, kui muljuda ülevalt. Juhtus see siis 22. kuupäeval - eelmine aasta sama päev lendas tagasild...

Kui pidustused läbi, siis ilmselt vötan mootori täiesti laiali ja uurin, mis viga.
enar rääkis :D
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas saarlane »

Mainin veel kord et mul kap remonditd asi pakkuda :)
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: IZ 412 1990 sass

Postitus Postitas Sten »

Kenad hääled su Mosul.
Mis prille sul vaja on?
Head jaani!
Vasta