K:Tooreklapp

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
venno
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Apr 2012 20:07
Asukoht: Jõgevamaa, Aidu küla

K:Tooreklapp

Postitus Postitas venno »

Tere siis. Oman mina 73. aasta 412-t. Sõbraga oleme paar päeva seelega sõitnud ja jälle tükis esile vana viga karbussis. Nimelt on mul vana tüübi karpa ja selle kiirenduspump niiöelda "paistetab" uue aja bensiiniga üles. Tänu sellele ei taha mootor hästi käia.
Vahlele jätab. Aga sõber ütles et tõmba toores põhja siis saab sõita küll. Se olekski minu küsimus, et ega see mootorit kahjusta kui tooreklapiga pikemat aega sõita.

Ootan nõuandeid,
Venno ja tema 412.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: K:Tooreklapp

Postitus Postitas moskiito »

venno kirjutas:Tere siis. Oman mina 73. aasta 412-t. Sõbraga oleme paar päeva seelega sõitnud ja jälle tükis esile vana viga karbussis. Nimelt on mul vana tüübi karpa ja selle kiirenduspump niiöelda "paistetab" uue aja bensiiniga üles. Tänu sellele ei taha mootor hästi käia.
Vahlele jätab. Aga sõber ütles et tõmba toores põhja siis saab sõita küll. Se olekski minu küsimus, et ega see mootorit kahjusta kui tooreklapiga pikemat aega sõita.

Ootan nõuandeid,
Venno ja tema 412.
eks pikkapeale keerab küünlad tuksi ja võib klapid ära põletada, muud ei midagi. samas mis tüüpi karpa sinu mokitsal peal on? olen kuulnud küll et K-126-l olev akken sulab ära, ise olen ka seda kogenud. kuid pole kuulnud et kiirenduspump mingil tüübil otsad annaks.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
venno
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Apr 2012 20:07
Asukoht: Jõgevamaa, Aidu küla

Re: K:Tooreklapp

Postitus Postitas venno »

Eks ma pean isa käest küsima mis tüüpi ta mul on. Ise olen veel üsnagi uustulnuk mossede teemal :)
73. aasta 412
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: K:Tooreklapp

Postitus Postitas viirusboy »

moskiito kirjutas:
venno kirjutas:Tere siis. Oman mina 73. aasta 412-t. Sõbraga oleme paar päeva seelega sõitnud ja jälle tükis esile vana viga karbussis. Nimelt on mul vana tüübi karpa ja selle kiirenduspump niiöelda "paistetab" uue aja bensiiniga üles. Tänu sellele ei taha mootor hästi käia.
Vahlele jätab. Aga sõber ütles et tõmba toores põhja siis saab sõita küll. Se olekski minu küsimus, et ega see mootorit kahjusta kui tooreklapiga pikemat aega sõita.

Ootan nõuandeid,
Venno ja tema 412.
eks pikkapeale keerab küünlad tuksi ja võib klapid ära põletada, muud ei midagi. samas mis tüüpi karpa sinu mokitsal peal on? olen kuulnud küll et K-126-l olev akken sulab ära, ise olen ka seda kogenud. kuid pole kuulnud et kiirenduspump mingil tüübil otsad annaks.
Karburaatoril K-126H ei lähe pehmeks mitte ainult akna klaas vaid sulab üles ka nõelklapi plastrõngas ja nagu härra venno juba ütles, ka kiirenduspumba membraan. Need tuleb asendada poes müüdavate tänapäevaste vastu ja mure lahenenud.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
venno
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Apr 2012 20:07
Asukoht: Jõgevamaa, Aidu küla

Re: K:Tooreklapp

Postitus Postitas venno »

Sai siis see kiirenduspumba mure lahendatud tihendi eemaldamisega.
Ja karburaator oli jah K126H.
73. aasta 412
Vasta